escort alanya

Rüyada “ Huzur Evi ” Görmek

Huzur Evi
Rüyada huzur evi görmek hayırlı bir rüya olup günahlardan arınmaya yorumlanır. Rüyada huzur evinde yaşamak beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Huzur Evi Görmek

Rüyada huzur evi görmek; rüya sahibinin işlerinin iyi gittiğine bolluk bereket içinde yaşadığına, ailesiyle birlikte eğlence amaçlı kısa süreli tatile çıkacağına, saygınlığı ve iyi niyetli davranışları yüzünden çevresi tarafından sevilen saygın kişiliği olan niteliğe sahip olduğuna işaret eder. Bu rüya aynı zaman da kişinin sağlığına, beslenmesine ve temizliğine dikkat eden bir kişi olduğu için hiçbir zaman büyük bir hastalık yaşamayacağına ve uzun yıllar sağlıklı bir hayat süreceğine yorulur. Rüyada huzur evi görmek ya da huzur evinde yaşamak dünya nimetlerinden vazgeçip kişinin kendisini manevi hayata adamasına yorumlanır.

Rüyada Huzur Evinde Yaşamak

Rüyada huzur evinde yaşamak; rüya sahibinin tüm sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına yaptığı günahlardan tövbe edip hak yoluna döneceğine alnını secdeden ayırmayacağına işaret eder. Huzur evinde yaşamak bazen de rüya sahibinin hane içerinde ki sıkıntılarını işaret eder. Kişinin hanesinde küçük sorunlar çıkacağına bu sorunların ayrılıklara ve tartışmalara vesile olacağına ve hane içinde ayrılıkların yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Huzur Evine Gitmek

Rüyada huzur evine gitmek; rüyada huzur evine gittiğini görmek kişinin iş hayatında yaptığı çalışmalar sonucu büyük başarılara imza atacağına bu başarıları sayesinde mevki ve makam yönünden yükseleceğine kariyerine kariyer katacağına işaret ederken kişinin aynı zaman da maneviyatının da güçlülüğüne işaret eder. Ünlü rüya alimimiz Kirman i huzur evini İslam aleminde manevi hayata yolculuk olarak yorumlamıştır. Rüyada huzur evine gitmek ya da huzur evini ziyaret etmek rüya sahibinin çok güzel bir yuva kuracağına, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, bu kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine,  çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine yorumlanır.

Rüyada Bakım Evi Görmek

Rüyada bakım evi görmek; rüya sahibinin yakın da çok büyük bir hastalığa yakalanıp kolay kolay bu rahatsızlıktan kurtulamayacağına, bu rahatsızlığın belli bir süre kişiyi hem ailesinden hem de çevresinde ki insanlardan uzak durmasına sebep olacağına işaret ederken bu rüya aynı zaman da annesini babasını üzen onların yanların da olmasına tahammül edemeyen hayırsız evlada işaret eder. Rüyada görülen bakım evi bazen de mes’uliyetten ötürü rahatsız olmaya, kötü huylu bir kişi tarafından zarar görmeye, sıhhatin yitirileceğini, çözümü karmaşık bir problemle yüz yüze gelineceğine, üzücü bir olayla yüz yüze gelineceğine yorumlanır.

Rüyada Darülaceze Görmek 

Rüyada darülaceze görmek; genel olarak kötülüklere, sıkıntılara, yaşanacak olan talihsizliklere yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler genelde hayatının her köşesinde sorunlarla karşı karşıya kalırlar evli kimselerin bu rüyayı görmesi yakın zaman da sebepsiz sorunlar yüzünden ayrılacaklarına, çalışan bir kimsenin görmesi ise işlerinde yaşanacak olan maddi sorunlar yüzünden ayrılacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.