escort alanya

Rüyada “ İblis ” Görmek

İblis
Rüyada iblis görmek, haksızlığa uğramaya, yalan ve iftiralara maruz kalmaya, üzüntü ve sıkıntılar ile uğraşmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada iblis görmek, haksızlığa uğramaya, yalan ve iftiralara maruz kalmaya, üzüntü ve sıkıntılar ile uğraşmaya rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin art niyetli insanlar tarafından maddi ve manevi olarak dolandırılmasına işaret eder. Rüyada iblis görmek, şerre ve kötülüklere maruz kalmaya, kişiyi çekemeyen kötü niyetli insanların yapacakları kötülüklere maruz kalmak olarak da tabir edilmiştir. Görülen bu rüya tuzağa düşmeye, olmayan konular hakkında kişiyi zan altında bırakmaya delalet eder. Rüyada iblis görmek, kişinin itibarını kaybedecek gelişmeler yaşamasına, gülen yüzünün solmasına yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya şuçlanmaya, iş yapamaz hale gelip maddi çıkmazlara girmeye yorumlanmıştır. Rüyada iblis görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada İblis Görmek İslami

Rüyada iblis görmek islami yorumuna göre, gören kişilerin hileye ve sahtekarlığa maruz kalacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin düzgün giden yaşamlarının haset kişiler yüzünden yaşamlarının alt üst olmasına rivayet edilmiştir. Gören kişilerin yalan ve dolanları ile kişiyi kandıran aklını çelen birine kanmasına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada İblis Öldürmek

Rüyada iblis öldürmek, kişinin istemeyerek ortasında kaldığı yalancı, hilekar ve kötü niyetli insanlardan Allah’ın izni ile kurtulmasına işaret eder. Gönül ferahlaması yaşamaya, ağız tadının yerine gelmesine, kaybolan neşe ve sevincini tekrar kazanmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin huzur ve mutluluğu kısa süre içersinde tekrar yakalayacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada İblis Olmak

Rüyada iblis olmak, rüya sahibinin seçtiği yol yüzünden bela ve musibetlerin arasında kalmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin güç ve kazanma uğruna, hatalar içersinde olacağına, günahlara yönelmesine delalet eder. Bu rüyayı görenlerin çıkarları uğruna maneviyattan uzaklaşacağına, hak yolundan sapmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada İblisten Korkmak

Rüyada iblisten korkmak, kişinin yaşamında sorun ve sıkıntılı insanlardan hep çekinmesine, bu tarz kişilerden mümkün derece uzak durmayı tercih etmesine yorulur. Kişinin yaşamı boyunca belalı olabilecek insanlardan ve bu tarz ortamlarda bulunmamayı tercih etmesine yorumlanır.

Rüyada İblisi Yenmek

Rüyada iblisi yenmek, rüya sahibinin attığı yanlış adımların farkına varmasına, kendisini sorgulayıp tövbekar olacağına işaret eder. Gören kişilerin islam dininin şeriatına uygun bir yaşamı tercih edeceğine, yanlışlarını telafi yoluna gideceğine delalet eder.

Rüyada İblisi Dövmek

Rüyada iblisi dövmek, kişinin iş ve sosyal yaşamında çevresinde bulunan haset kişilerin farkına varacağına, bu kişileri hayatından bir ömür boyu uzaklaştırmasına işaret eder. Böyle davranan kişinin huzur ve sukunet içersinde olmasına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.