Rüyada “ İç Çamaşırı ” Görmek

İç Çamaşırı
Rüyada iç çamaşırı görmek neye delalet eder. Rüyada iç çamaşırı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada iç çamaşırı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada İç Çamaşırı Görmek

Rüyada iç çamaşırı görmek, rüyasında iç çamaşır gören kişi içinde fırtınalar kopan ama kimseye belli etmeyen kişi olarak tabir edilir. Bu kişi çoğu kez yüreği yangın yerine dönmüş olsa da bunu kimselerle paylaşmaz, içine atar ve susar. Her türlü duygusunu içinde yaşar. Bazı rüya tabirlerine göre iç çamaşırı pahada çok değerli olan şeylere işaret eder. Ziynet eşyalarına, pahalı kıyafetlere ve pahalı cihazlara işaret olarak kabul edilir. Rüyada iç çamaşırı görmek aynı zaman da görmek rüya sahibinin öncelikleri ve özel hisleridir. Rüyasında iç çamaşır gören kişi kendisi için çok önemli olan kişilerle bir araya gelecek ve keyifli zaman geçirecek demektir.

Rüyada İç Çamaşırı Satın Almak

Rüyada iç çamaşırı satın almak,  verilen sözün tutulacağına, yağmura, sevinmeye, planların hayata geçeceğine, sosyal yaşamda tatmine, hayırlı işler yapacağına, kısa zamanda duyulacak sevindirici habere, sevineceğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, sağlıklı hayata delalet eder. Bunlarla birlikte korkuya, sevimsiz hale gelmeye, kötü niyetli bir yabancı eliyle zarar görmeye, iyi hali kaybetmeye işaret eder.

Rüyada İç Çamaşırı Satmak

Rüyada iç çamaşırı satmak, rüyasında iç çamaşır sattığını gören kişi kendisi için çok önemli olan kişilerle bir araya gelecek ve keyifli zaman geçirecek demektir. Rüyasında iç çamaşır gören kişi içinde fırtınalar kopan ama kimseye belli etmeyen kişi olarak tabir edilir. Bu kişi çoğu kez yüreği yangın yerine dönmüş olsa da bunu kimselerle paylaşmaz, içine atar ve susar. Her türlü duygusunu içinde yaşar. Bazı rüya tabirlerine göre iç çamaşırı pahada çok değerli olan şeylere işaret eder. Ziynet eşyalarına, pahalı kıyafetlere ve pahalı cihazlara işaret olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatındaki kesin ve radikal değişim ile ifade edilir.

Rüyada İç Çamaşır Değiştirmek

Rüyada iç çamaşır değiştirmek, sevecen genç tanıdığa, şöhrete erişmeye, malın kazançlı olmasına, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, hayırlı evlada, parasal külfeti olan tanımadığı birinden uzaklaşılacağı na, hatır sayılır güce ermeye, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, kazanılan zenginliğe, ikili ilişkilerde muvaffakıyete, hayırlı işler ile meşgul olacağına delalettir. Bunlarla birlikte düşmanlığını saklayan amire, iyi hali yitirmeye, yalancı amire, rahatının kaçacağına, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına delalettir.

Rüyada Külot Görmek

Rüyada külot görmek, rüyada kişinin külot giymediğini görmesi hiç iyi değildir, ya kötü ve illet bir hastalığın pençesine düşecektir ya da altından kalkamayacağı ve bir türlü masumluğunu ispatlayamayacağım bir iftiraya uğrayacaktır. Yeni ve açık tonlarda renklere sahip olan külot görmek ferahlık, rahatlık ve esenliktir, yırtık külot sıkıntı, pis külot ise zenginliktir. daha ziyade kadın ile tabir edilir. Bu kadın çalışmayan evinin işini gören, çocuklarının ve kocasının ihtiyaçlarını karşılayan bir ev hanımı olabilir ya da ev işlerine giden, çalıştığı evin temizliğini, yemeğini, ütüsünü yapan yani hizmetini gören kişi olarak tabir edilir.

Rüyada Sutyen Görmek

Rüyada sutyen görmek, rüyada sutyen görmek, rüyayı gören kişinin cinsiyetine bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüya sahibi bir kadınsa eğer, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, uzun zamandan beri devam eden sorunların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına ve çok daha iyi günlerin yaşanacağına tabir edilir. Erkekse eğer zarar edeceğine yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. aleyna dedi ki:

  ruyamda eşimin iç çamaşırının bitmesi ni soylemesi ne anlama gelir hacet namazına yatmıştım bu ruyayı gördüm

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Aleyna hanım rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu: Rüyada iç çamaşırı görmek, rüyasında iç çamaşır gören kişi içinde fırtınalar kopan ama kimseye belli etmeyen kişi olarak tabir edilir. Bu kişi çoğu kez yüreği yangın yerine dönmüş olsa da bunu kimselerle paylaşmaz, içine atar ve susar. Rüyanızda eşininizin iç çamaşırının kalmadığını söylemesi, eşiniz ile aranızda belli bir kırgınlığınız yada sorununuz var ise bunu tavır alarak yada birbirinizden uzaklaşarak çözemeyeceğinize işaret eder. Görülen bu rüya oturup konuşmanızda, birbirinize karşı sırrınız olmaması gerektiğine tabir edilmiştir. Hacet namazınızı eşiniz yada ailevi nedenlerden dolayı kıldıysanız inşallah hakkınızda hayırlısı olup, dualarınızın kabul olması dileğimizle…

 2. yasemin dedi ki:

  selamunaleyküm ben rüyamda temiz bir açık siyah renkli bi iç çamaşırı giydiğimi gördüm acaba anlamı nedir