escort alanya

Rüyada “ İçki İçtiğini ” Görmek

İçki İçtiğini
Rüyada içki içtiğini görmek, rüya sahibinin eline geçen büyük miktarda haram malın varlığına, umulmayan yerlerden mal ve mülk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada içki içtiğini görmek, rüya sahibinin eline geçen büyük miktarda haram malın varlığına, umulmayan yerlerden mal ve mülk sahibi olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çaba harcamadan, alın teri dökmeden sahip olunacak haram paraya delalet eder. Rüyada içki içtiğini görmek, kişiye hayır getirmeyen bu paranın kişiyi hem fiziki hem ruhi olarak sıkıntıya sokmasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin manevi olarak rahatsız olmasına, vicdan azabı çekmesine rivayet edilmiştir. Rüyada içki içtiğini görmek, kişinin günahkar davranışlar içersinde olmasına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin başkasının malından sebeblenmesine, hak yemeye, yanlışa meyletmeye yorumlanmıştır. Rüyada içki içtiğini görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada İçki İçtiğini Görmek Nedir

Rüyada içki içtiğini görmek, kişinin geniş rızıklar ile rızıklanmasına fakat bu malın haram yollardan temin edilmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin türlü oyun ve hileler ile kolay yoldan elde ettiği mal ve mülke yorulur. Görülen bu rüya kişiye bu mal ve mülkün fayda sağlamayacağına, içinin her daim huzursuz olacağına, ne şekilde olursa olsun elinden bu malı çıkarma isteğine yorumlanmıştır.

Rüyada İçki İçen Görmek

Rüyada içki içen görmek, rüya sahibinin içki karşı kesin bir tavrı olmasına, bırak kullanmayı içen kişilerle dahi sohbetten uzak durmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çok değer verip sevdiği birinin içkiye olan düşkünlüğü yüzünden hayatını mahvetmiş olmasını kendisine örnek olarak alıp uzak durmasına delalet eder.

Rüyada Şarap İçtiğini Görmek

Rüyada şarap içtiğini görmek, görünüş olarak hayrılı gözükmemiş olsa dahi farklı şekillerde yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin ticari yaşamlarının bolluk ve bereket içersinde olmasına, çok kazanıp, kazanç elde etmesine rağmen maneviyattan uzak bir yaşam sürmesine rivayet edilmiştir.

Rüyada Bira İçtiğini Görmek

Rüyada bira içtiğini görmek, kişinin uzun süredir boş olan gönlünün tanışacağı biri ile dolacağına işaret eder. Fakat bu rüyayı görenlerin bu birliktelikten huzur yerine sorunlar ile karşılaşmasına yorulur.

Rüyada Rakı İçtiğini Görmek

Rüyada rakı içtiğini görmek, kişiyi üzüecek ve tasa verici olaylar yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş veya aile yaşamında yalan ve iftiraya uğramasına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.