escort alanya

Rüyada “ İçki Şisesi ” Görmek

İçki Şisesi
Rüyada içki şişesi görmek, rüya sahibinin hatalı davranışlar içersinde olmasına, yanlışında ısrarcı davranıp uçuruma sürüklenmesine tabir edilmiştir.

Rüyada içki şişesi görmek, rüya sahibinin hatalı davranışlar içersinde olmasına, yanlışında ısrarcı davranıp uçuruma sürüklenmesine tabir edilmiştir. Gören kişilerin çevresindeki tüm öğüt ve eleştirilere rağmen hatalı davranışlarını tekrarlamasına delalet eder. Rüyada içki şişesi görmek, kişinin büyük kazançlar sağlamak adına, harama meyil etmesine, hırslarına yenilmesine gelecek te büyük pişmanlıklar yaşayacağına fakat her hangi bir yardımı olmayacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaptıkları yüzünden çevresi tarafından dışlanacağına, adeta istenmeyen kişi olacağına yorumlanır. Rüyada içki şişesi görmek, kişinin yaşamını kendi kendine çıkmazlara sokmasına, başını yok yere belaya sokacağına yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüya bela ve musibetlerin yaşanacağına yorulur. Rüyada içki şişesi görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada İçki Şişesi Görmek Nedir

Rüyada içki şişesi görmek, kişinin maddiyata karşı aşırı bağımlı olmasına, maneviyattan uzaklaşmasına işaret eder. Telafisi olmayan hatalar içersinde olmaya, yapılan yanlışların hem kişiyi hemde ailesini içinden çıkılmaz durumlara sokmasına rivayet edilmiştir. Gören kişilerin bir an önce tövbe edip hatalı davranışlarını bırakması gerektiğine tabir edilmiştir.

Rüyada Boş İçki Şişesi Görmek

Rüyada boş içki şişesi görmek, kişinin ruhsal olarak sıkıntılar içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin geçmiş yaşamındaki hatalı davranışları yüzünden bugün sorunlar içersinde olmasına, fakat mücadele vermek yerine, tamamen kendisini salmasına delalet eder.

Rüyada Birden Fazla İçki Şişesi Görmek

Rüyada birden fazla içki şişesi görmek, günahlar içinde olmaya, kötü alışkanlıklarından bir türlü vazgeçmediğine yorulur. Gören kişilerin egoist bir yapısı olmasına, sevdiklerini üzüp kırdığı hade yinede bildiğini okumasına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya hatada ısraracı olunursa büyük felaketler yaşamak olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Başkasının Elinde İçki Şişesi Görmek

Rüyada başkasının elinde içki şişesi görmek, rüya sahibinin sevip, saydığı, değer verdiği bir arkadaşını düştüğü yanlışlardan uzaklaştırma isteğine yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin aslında kötü biri olmayan fakat düştüğü durum yüzünden kimseyi umursamayan arkadaşı için endişelenmesi olarak da delalet eder.

Rüyada İçki Şişesi Taşımak

Rüyada içki şişesi taşımak, rüya sahibinin gayrımeşru işler içersinde olmasına, yanlış arkadaşlıklar kurmaya yorulur. Bu rüyayı görenlerin kolay para kazanma amacı ile başkalarının malına göz dikmesine, haram içinde olduğuna işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.