escort alanya

Rüyada “ İçmek ” Görmek

İçmek
Rüyada içmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmak ile beraber, kişi için yır vebereket anlamları içermesi olarak tabir edilmiştir.

Rüyada içmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmak ile beraber, kişi için yır vebereket anlamları içermesi olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin dinimizce helal olan şeyleri yiyip, içmesi kişinin neşe ve sevinç içersinde olacağına rvayet edilmiştir. Rüyada içmek, kişi eyer rüyasında kendisini islam fıtratına uygun bir şeyi içtiğini görür ise, kişinin dini konulara sıkı sıkıya bağlı olmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin her iki cihanda da makbul olmasına, duaların kabulüne delalet eder. Rüyada içmek, kişinin namazını doğru kılmasına, kazancının belli bir kısmını zekat ve sadaka olarak ayırmasına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin haram ve helale çok dikkat etmelerine yorumlanmıştır. Rüyada içmek, ile ilgili yorumları makalemizin demında okuyabilirsiniz.

Rüyada İçmek İslami Tabiri

Rüyada içmek islami tabirine göre, rüyayı gören kişinin içtiği içeceğin islam dinince helal ve haram olmasına göre yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin içtiği içecek helal ise, kişinin huzur ve bereket içersinde mutlu günler geçirmesine işaret eder. Gören kişi rüyasında haram bir içeçeği içtiğini görür ise, kişinin zarar ziyana uğramasına, dini konulardan uzak bir yaşam sürdüğüne yorumlanır.

Rüyada Süt İçmek

Rüyada süt içmek, rüya sahibinin hoş görülü, iyi kalpli ve temiz ahlaklı biri olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin herkes ile diyalog içersinde, yardım ve düşkün kişilere el uzatmaktan çekinmeyen biri olmasına yorulur. Kişinin bu huyları sayesinde her daim hayırla karşılaşmasına yorumlanır.

Rüyada Şerbet İçmek

Rüyada şerbet içmek, kişinin yaşadığı sorunların son bulmasına, gönül ferahlaması yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin istek ve arzularına ulaşmasına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin mutlu bir yaşama, ağız tadıa yorumlanır.

Rüyada Soğuk Meşrubat İçmek

Rüyada soğuk meşrubat içmek, kişinin iş yaşamına yorumanmış olup, rüya sahibinin başarıları sayesinde mevki ve makam sahibi olmasına yorumlanır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin maddi anlada rahata ermelerine, keyif içersinde olmaya yorulur.

Rüyada Kaplıcada Sıcak Su İçmek

Rüyada kaplıca sıcak su içmek, pek hayra yorumlanmamış olan bu rüya kişinin, aile yaşamı ve sağlığı ile ilgili bir takım sorunlar yaşamasına delalet eder.

Rüyada Alkol İçmek

Rüyada alkol içmek, kişinin günahkar davranışlar içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin harama meyletmesine, büyük kazançlar içersinde olacağına fakat hayrını göremeyeceğine yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.