Rüyada “ İdam ” Görmek

İdam
Buse Aysun Rüya Yorumu; Rüyada idam görmek, rüyada idam edildiğini görmek, rüyada dar ağacı görmek, rüyada idam sahnesi izlemek nedir.

Rüyada İdam Görmek; Rüyada idam görmek üzüntü, sıkıntı ve dert olarak tabir edilir ve rüya sahibinin başına gelecek tatsız olaylara delalet eder. Aynı zamanda  İbretlik olaylar yaşamaya ve kötü kişilerin varlığına işaret eder.

Rüyada İdam Edilmek; Rüyada idam edildiğini görmek rüyayı gören kişinin, güvendiği kişiler nedeni ile başının derde gireceği, huzurunun ve rahatının kaçacağı anlamına gelir. Kişi, insanlara inandığı ve iyi niyetli olduğu için işinden ve ekmeğinden olacak demektir.

Rüyada İdam Mahkumu Görmek; Rüyada idam mahkumu birini görmek mevki ve şeref kazanmaya işaret eder. Asılmak suretiyle birinin idam edildiğini görmek, işinde, mesleğinde ilerlemeye ve servet sahibi olmaya işarettir.

Rüyada İdamdan Kurtulmak; Rüyada idamdan kurtulduğunu görmek uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen mala, zorlukların ardından hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu nimet işarettir.

Rüyada İdam Cezası Almak; Rüyada idam cezası aldığını görmek hileye ya da tuzağa düşmeye, dost ve arkadaş canlısı olup, sırtından bıçaklanmaya ve insanların kötü yüzleri ile yüzleşip, hayal kırıklığı yaşamaya ve çok üzülmeye tabir edilir.

Rüyada İdam Sahnesi İzlemek; Rüyada idam sahnesi izlediğini görmek kişinin rüyasında bir idam sahnesini izlediğini görmesi gerçek hayatta yaşayacağı ve onu çok üzecek bir takım olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada İdam İpi Görmek;  Rüyada idam ipinin koptuğunu görmek asılmakta iken, idam edilmekteyken boynundaki ipin koptuğunu gören kişi için bu rüya olumsuz olarak yorumlanır. Bu kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulamayacağına ve maddi anlamdaki beklentilerinin boşa çıkacağına dalalet eder.

Rüyada Darağacı Görmek; Rüyada dar ağacı görmek yapmış olduğunuz yardımlara ve bu yardım ve iyilikleri devam ettirmenizi dair bir uyarı manasına gelmektedir

Rüyada Mahkum Görmek; Rüyada mahkum görmek rüya sahibinin elinin kolunun bağlanacağı ve çaresiz durumlara düşeceği anlamına gelir. Bu rüya şer olarak kabul edilir ve bu rüyayı gören kişilerin gözyaşı dökeceği şeklinde tabir edilir. Rüyada mahkum görmek dini rüya yorumu için tıklayınız…

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.