Rüyada “ İdare Kandili ” Görmek

İdare Kandili
Rüyada idare kandili görmek neye delalet eder. Rüyada idare kandili görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada idare kandili görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada İdare Kandili Görmek

Rüyada idare kandili görmek; Rüyasında evinde yanan bir idare kandili görüp bunu söndürdüğünü görmek, iki şekilde tabir olunur: Ömrünün son bulması, veya oğlunun ölmesi. Bir rivayete göre rüya sahibinin isinden ayrılması ile de yorumlanır, idare kandili, Kirman i nin söylediğine göre, evinin hizmetçisi veya ev sahibesi ile yorumlanır. Cabir-Mağribi’ye göre: çakmakla veya kibritle idare lambası yaktığını  gören, eğer evli ise, çocuğu olur, bekar ise evlenir veya bir hizmetçi alır, gurbette kimsesi varsa selametle döner.

Rüyada İdare Kandili  Görmek İslami Tabiri

Rüyada idare kandili  görmek İslami tabiri hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğinizi çevrenizde yada ummadığınız bir yerden sevindirici haberler alacağınıza yorumlanır. Rüyada idare kandili görmek haram maldan ve kazançtan uzak duran dostlar edineceğiniz ve çevrenizde iyi sıkı dostluklar kuracağınız kişilerin olacağına delalet eder.

Rüyada İdare Kandili Görmek Olumlu Yorumları

Rüyada idare kandili görmek olumlu yorumu hakka riayet eden sevilen ve sayılan dostlarınızın olacağına haram maldan kaçınacağınız yorumlanır. Rüyada idare kandili görmek maddi ve manevi hayatınızda değişikliklerin olacağına haram maldan sakınacağınızı halk arasında sevilen sayılan ve hürmet gören birisi olarak yer alacağınıza işaret eder.

Rüyada İdare Kandili Görmek Olumsuz Yorumları

Rüyada idare kandili  görmek olumsuz yorumu ise çevrenizde size düşmanlık eden sinsi kişilerin olduğuna ve bu kişilerin sizi en zayıf en mecalsiz durumlarınızda size zarar vermek istediklerine yorumlanır. Rüyada idare kandili görmek olumsuz rüya yorumlarında rüya sahibinin haksız elde ettiği kazanca ve mala işaret eder. Bu rüyanın yorumunda rüya sahibinin duyduğu vicdani rahatsızlıklarının olduğuna işaret eder.

Rüyada İdare Kandili  Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada idare kandili görmek psikolojik yorumu olarak bir çok farklı tabir ve yorumlarda bulunulmuştur. Rüyada idare kandili görmek psikolojik rüya yorumlarında çok samimi dostluklar kuracağınıza hatta sahip olduğunuzu dostunuzun sizi bir ömür menfaatsiz bir şekilde size karşı sahiplenici bir tavır ile arkadaşlığınızın süreceğine yorumlanır. Rüyada idare kandili görmek psikolojik yorum olarak rüya sahibinin aklında ve kalbinde idare kandili olmasını istediği için bu rüyaları gördüğüne işarettir. Allah’ın izni ile aklında ve kalbinde arzu ettiği tüm muradının gerçekleşeceğine de delalet eder.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.