Rüyada “ İhtiyar ” Görmek

İhtiyar
Rüyada ihtiyar görmek neye delalet eder. Rüyada ihtiyar görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ihtiyar görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada İhtiyar Görmek

Rüyada ihtiyar görmek; Rüyada kendini yaşlanmış görmek, ömrün uzun olacağına yorumlanır. Hayırlı bir haberdir. İhtiyar erkek ise parayla, kadın ise sevgi ile ilgilidir. Rüyada ihtiyar bir kimse ile karşılaşıp konuşmak, uzun ömre delalet eder. ihtiyar beyaz sakallı ise, parlak ve mutlu günler göreceğinize, siyah sakallı ise, günlerinizin çok zor geçeceğine, kir sakallı ise bazen kederli ve sıkıntılı, bazen de neşeli ve mutlu günler geçirerek ömür sürdüreceğinize delalet eder. İhtiyar bir kimse ile el sıkışmak veya ihtiyarın elini öpmek, mutlu bir aile hayatınız olduğuna delildir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ihtiyar ve çok yaşlı birisini görmek, uzun ömre işaret eder.

Rüyada İhtiyar Görmek İslami Tabiri

Rüyada ihtiyar görmek İslami tabiri hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğinizi çevrenizde yada ummadığınız bir yerden sevindirici haberler alacağınıza yorumlanır. Rüyada ihtiyar görmek haram maldan ve kazançtan uzak duran dostlar edineceğiniz ve çevrenizde iyi sıkı dostluklar kuracağınız kişilerin olacağına delalet eder.

Rüyada İhtiyar Görmek Olumlu Yorumları

Rüyada ihtiyar görmek olumlu yorumu hakka riayet eden sevilen ve sayılan dostlarınızın olacağına haram maldan kaçınacağınız yorumlanır. Rüyada ihtiyar görmek maddi ve manevi hayatınızda değişikliklerin olacağına haram maldan sakınacağınızı halk arasında sevilen sayılan ve hürmet gören birisi olarak yer alacağınıza işaret eder.

Rüyada İhtiyar Görmek Olumsuz Yorumları

Rüyada ihtiyar görmek olumsuz yorumu ise çevrenizde size düşmanlık eden sinsi kişilerin olduğuna ve bu kişilerin sizi en zayıf en mecalsiz durumlarınızda size zarar vermek istediklerine yorumlanır. Rüyada ihtiyar görmek olumsuz rüya yorumlarında rüya sahibinin haksız elde ettiği kazanca ve mala işaret eder. Bu rüyanın yorumunda rüya sahibinin duyduğu vicdani rahatsızlıklarının olduğuna işaret eder.

Rüyada İhtiyar Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada ihtiyar görmek psikolojik yorumu olarak bir çok farklı tabir ve yorumlarda bulunulmuştur. Rüyada ihtiyar görmek psikolojik rüya yorumlarında çok samimi dostluklar kuracağınıza hatta sahip olduğunuzu dostunuzun sizi bir ömür menfaatsiz bir şekilde size karşı sahiplenici bir tavır ile arkadaşlığınızın süreceğine yorumlanır. Rüyada ihtiyar görmek psikolojik yorum olarak rüya sahibinin aklında ve kalbinde ihtiyar  olmasını istediği için bu rüyaları gördüğüne işarettir. Allah’ın izni ile aklında ve kalbinde arzu ettiği tüm muradının gerçekleşeceğine de delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Kaderhilal dedi ki:

  Yorum yapılmıyor mu artık

  1. Yorumcu dedi ki:

   Yorumunuzu gönderdik kader hanım. kontrol ediniz gelmediyse tekrar gönderelim..

   1. Kaderhilal dedi ki:

    Gmailimi kontrol ettim gelmemiş burada da göremiyorum

    1. Yorumcu dedi ki:

     Merhaba Kader hanım rüyanız hayır olsun, rüyanızın yorumu çok hayırlı bir rüya olmak ile barebar zaten rüyanız size gerekli anlamları vermiş bulunmaktadır. İç sukunete kavuşmaya ve huzura nail olmaya işaret eder. İsteklere ulaşmak ve başınızdaki sorun ve sıkıntıların son bulması için daima şükür içersinde olmanız gerektiğine, dini vecibelerinizi yapabildiğinizce gönülden gelerek ve samimiyet ile yapmanız gerektiğine delalet eder. Hayallerinizi ve dualarınızı sadece Allah’a yönelerek istemenize, bunun karşılığını İnşallah alacağınıza yorumlanır.
     Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…