Rüyada “ İlaç ” Görmek

İlaç
Rüyada ilaç görmek sözü dinlenen, mantıklı kararlar alabilen ama duygularını da yok saymayan bir kimseye delalet eder.Bu kişiler içinin güzelliği dışına vurmuş kişilerdir.

Rüyada İlaç Görmek; Rüyada ilaç görmek  sözü dinlenen, mantıklı kararlar alabilen ama duygularını da yok saymayan bir kimseye delalet eder.Bu kişiler içinin güzelliği dışına vurmuş kişilerdir. Bu kişiler yapmış olduğu iyilikler ve yardımseverlikleriyle hem toplum hayatında hem de özel hayatında daima sevilen kişiler olarak ön görülmüştür.Çoğunlukla sevgi ve saygı duyulan kişiler  olarak görülürler.

Rüyada İlaç İçmek; Rüyada ilaç içmek kişinin yaşamış olduğu üzüntülerinde sıkıntılarında kurtulacağına işarettir .Kişi hem iş hayatı hemde özel hayatında yasadığı sıkıntılarından bir nevi de olsa kurtularak refaha kavuşmuş olur.Bu kurtuluş kişiyi ruhen ve bedene huzura sükunete erdirir kişinin topluma karşı yaklaşımlarını ve hem özel hayatında hem de iş hayatında ki karamsarlığını ve çöküntüsünü ortadan kaldırır.

Rüyada İlaç Satın Almak; Rüyada ilaç satın almak rüya sahibinde farklı şekillerde yorumlanır.Eğer kişi ilacı kendisi almış ise iş hayatında ki olumsuz sıkıntılarından kurtulur feraha erer. Eğer başkası tarafından veriliyorsa o kişiden göreceği zararı kötülüğü ifade eder.Bu anlamda rüya sahibi her zaman çevresindeki insanlara karşı biraz daha duyarlı olup çevresinden gelebilecek tehlikelere karşı her zaman hazırlı olmalıdır.

Rüyada İlaç Yazdırmak; Rüyada ilaç yazdırmak kişinin iş hayatında ki değişikliğe bağlı olarak yorumlanır. Rüya sahibi yaptığı başarılarından dolayı ya telif kıdem almaktadır ya da patronunun izin gibi güzel bir teklifiyle karşı karşıya kalacaktır.Bu rüya rüya sahibinde her zaman  güzel habere yorumlanır.

Rüyada İlaç İstemek; Rüyada ilaç istemek çaresizlik anlamına gelir.  Rüyasında ilaç istediğini gören kişi çaresiz bir duruma düşecek ve etrafında yaralarını saracak gerçek bir dostunun olmayışının üzüntüsünü ve eksikliğini yaşayacak demektir. Bu gerçeğin acısı bir yandan yaşadığı çaresizliğin üzüntüsü bir yandan bastıracaktır.

Rüyada İlaç Kutusu Görmek; Rüyada ilaç kutusu görmek rüya sahibinin kendi aleyhine yönelik önemsiz bir sözle karşı karşıya geleceğini ifade eder. Rüya sahibi çevre hayatında var olan bu gereksiz sözlere kulak ardı etmez yok sayar.Rüyada ilaç kutusu görmek aynı zamanda hastalığında işaretidir..Kişinin yakın zamanda ailesi ya da yakın çevresinden duyacağı bir hastalık olacağına ve bu hastalığında kişinin ailesini ve kişiyi maddi ve manevi bakımdan zora sokacağını delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.