Rüyada “ Ilık Su ” Görmek

Ilık Su
Rüyada ılık su görmek neye delalet eder. Rüyada ılık su görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ılık su görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Ilık Su Görmek

Rüyada ılık su görmek, ulaşılan kuvvete ulaşmaya, kazanca gelecek bolluğa, birikmiş mala, varlıklı akrabaya, getirili girişim yapacağına, güvenli hissetmeye, sakin kalacağına, huzura kavuşmaya, yararlı işler yapacağına, verdiği söze sadık duracağına, özlemi duyulan bir mutluluğa yorulur. Bazen de maddi zorluğa, korktuğundan emin olmaya, fena huylu kişi eliyle zarar görmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya, sıkıntılı hayata delalettir.

Rüyada Ilık Su İçmek

Rüyada ılık su içmek, sıkıntıyla özlediği hünere, manevi külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden kurtulmaya, zahmetle kazandığı hünere, çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu kazanca şeklinde tabir olunur, Bununla birlikte: ılık su içmek, zahmet çekerek gözlediği feraha, mağlubiyetten sonra umduğu temiz kazanca, başarısızlıktan sonra hak ettiği haysiyete, uğraşlarının sonunda düşlediği onura, mağlubiyetten sonra ümit ettiği daha iyi kazanca, zorlanarak beklediği toplu kazanca şeklinde tabir olunur.

Rüyada Ilık Suda Yüzmek

Rüyada ılık suda yüzmek, hatalarının ardından düşlediği başarıya, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu nimete, fena huylu düşman tarafından fenalık görmeye, manevi külfeti olan arkadaştan uzak durulacağına, zorluklarla mücadele ederek hasret duyduğu huzura tabir edilir.

Rüyada Ilık Suya Girmek

Rüyada ılık suya girmek, sevince kavuşmaya, zorlukların ardından düşlediği daha çok kazanca, memuriyette mertebeye ulaşacağına, sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu daha çok kazanca, mağlubiyetten sonra elde ettiği müjdeye anlamı taşır. Aynı zaman da ılık suya girmek, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu itibara, başarısızlıktan sonra ümit ettiği zenginliğe, kaybettikten sonra özlediği zafere, cefa çekerek gözlediği toplu kazanca, çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu müjdeye anlamı taşır.

Rüyada Ilık Hava Görmek

Rüyada ılık hava görmek, rüyada ılık bir havada gezinti içinde olduğunuzu ve rahat bir nefes aldığınızı görmek, işinizde ve evinizde huzur içinde bulunduğunuza, bütün dert ve kaygılarınızdan uzak yaşadığınıza işarettir. Rüyada dışarıda ılık havada gezdiğini gören evinde ve işinde huzur ve rahat içinde yaşar, o kimsenin uykusu da rahat geçer, bütün sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada Ilık Havada Gezmek

Rüyada ılık havada gezmek, rüyada ılık havada gezdiğini görmek, evinde ve işinde; huzur ve rahat içinde yaşayacağına işarettir. Rüyada ılık havada gezen kimsenin uykusu da rahat geçer bütün üzüntü ve sıkıntılarından da kurtulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.