Rüyada “ İmar Etmek ” Görmek

İmar Etmek
Rüyada imar etmek görmek neye delalet eder. Rüyada imar etmek görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada imar etmek görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada İmar Etmek Görmek

Rüyada imar etmek görmek; Bir cami ve mescidi Allah (C.C.) rızası için tamir eden; dindarlar zümresine katılır. Sevaba nail olur. Mescit, minare, tekke gibi bir yerin mamur olduğunu görmek; İslamda kuvvettir. Bir rivayete göre, o bölge hükümdarının selametidir.
Cafer-i Sadık (R.A.) buyurmuştur ki: Bu rüya, dört türlü tabir olunur. Bunlar: Dünya işlerinde kolaylık ve iyilik, hayır ve menfaat, murada nail olmak, ticaret ve kazançta genişlik. Bir kemer yaptığını gören, cariye alır. Tamir edilmesi icap etmeyen bir yeri imara çalışan, nefsine kaldıramayacağı şeyi yükler. Kirman i diyor ki: Bir aş evini veya bunun gibi bir hayır müessesesini imar eden, ahireti istiyorsa; güzel ameller işler. Dünyadan talebi varsa; refaha çıkar. Bir evi yahut içinde oturulacak başka bir şeyi imar eden, haram veya helal bir kadınla beraber olur. Vefat etmiş babasının bir şeyi tamir edip yükselttiğini gören; merhumun her haline varis olur.

Rüyada İmar Etmek Görmek İslami Tabiri

Rüyada imar etmek görmek İslami tabiri hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğinizi çevrenizde yada ummadığınız bir yerden sevindirici haberler alacağınıza yorumlanır. Rüyada imar etmek görmek haram maldan ve kazançtan uzak duran dostlar edineceğiniz ve çevrenizde iyi sıkı dostluklar kuracağınız kişilerin olacağına delalet eder.

Rüyada İmar Etmek Görmek Olumlu Yorumları

Rüyada imar etmek görmek olumlu yorumu hakka riayet eden sevilen ve sayılan dostlarınızın olacağına haram maldan kaçınacağınız yorumlanır. Rüyada imar etmek görmek maddi ve manevi hayatınızda değişikliklerin olacağına haram maldan sakınacağınızı halk arasında sevilen sayılan ve hürmet gören birisi olarak yer alacağınıza işaret eder.

Rüyada İmar Etmek Görmek Olumsuz Yorumları

Rüyada imar etmek  görmek olumsuz yorumu ise çevrenizde size düşmanlık eden sinsi kişilerin olduğuna ve bu kişilerin sizi en zayıf en mecalsiz durumlarınızda size zarar vermek istediklerine yorumlanır. Rüyada imar etmek görmek olumsuz rüya yorumlarında rüya sahibinin haksız elde ettiği kazanca ve mala işaret eder. Bu rüyanın yorumunda rüya sahibinin duyduğu vicdani rahatsızlıklarının olduğuna işaret eder.

Rüyada İmar Etmek Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada imar etmek görmek psikolojik yorumu olarak bir çok farklı tabir ve yorumlarda bulunulmuştur. Rüyada imar etmek görmek psikolojik rüya yorumlarında çok samimi dostluklar kuracağınıza hatta sahip olduğunuzu dostunuzun sizi bir ömür menfaatsiz bir şekilde size karşı sahiplenici bir tavır ile arkadaşlığınızın süreceğine yorumlanır. Rüyada imar etmek  görmek psikolojik yorum olarak rüya sahibinin aklında ve kalbinde imar etmek olmasını istediği için bu rüyaları gördüğüne işarettir. Allah’ın izni ile aklında ve kalbinde arzu ettiği tüm muradının gerçekleşeceğine de delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.