Rüyada “ İncir Ağacı ” Görmek

İncir Ağacı
Rüyada incir ağacı görmek rüya sahibinin dualarını ve iyi dileklerini eksik etmeyen bir kişi olduğuna işarettir. Rüya sahibinin yaptığı hayrı hatırlayan ve ona vefa borcunu ödemek için her gün iyi dualar eden bir kişinin varlığına yorulur.

Rüyada İncir Ağacı Görmek; Rüyada incir ağacı görmek  rüya sahibinin  dualarını ve iyi dileklerini eksik etmeyen bir kişi olduğuna işarettir. Rüya sahibinin yaptığı hayrı hatırlayan ve ona vefa borcunu ödemek için her gün iyi dualar eden bir kişinin varlığına yorulur.

Rüyada İncir Ağacı Dikmek; Rüyada incir ağacı diktiğini görmek  elinden her iş gelen bir insana, mal varlığına gelecek berekete, hayırlı uğraşlara, imrenilen bir mutluluğa, güvende hissetmeye, hak edilen kuvvete ulaşmaya, tatlı dilli orta yaşlı kişiye, Salih evlada, gönül ilişkilerinde muvaffakıyete, kolay kazanılan ziynete, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine işarettir.

Rüyada İncir Ağacı Kesmek; Rüyada incir ağacı kestiğini görmek sevinmeye, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, aşk hayatında tatmine, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, mutlu olmaya, getirili atılım yapacağına, kazancın temiz olmasına, zorluk çekmeden elde edilen altına, eli açık tanıdığa, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, iş yerinde terfiye işarettir.

Rüyada İncir Ağacından Düşmek; Rüyada incir ağacından düştüğünü görmek sıkıntıya düşmeye, refahının kaçacağına, korkulanın başına gelmesine, üzüntüden kurtulamamaya, üzülmeye maddi ve manevi anlamda sıkıntıya düşmeye işarettir.

Rüyada İncir Yemek; Rüyada incir yediğini görmek hayallerin gerçekleşeceğine, bereketli günlere, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, ettiği yeminini yerine getireceğine, zorluk çekmeden elde edilen mülke, emniyette yaşamaya, bir kaç hafta içinde duyulacak iyi değişimlere, maddi külfeti olan insandan uzak durulacağına, devlette makama çıkacağına, beceri sahibi bir kimseye, imrenilen bir başarıya delalettir.

Rüyada Kuru İncir Görmek; Rüyada kuru incir yediğini görmek  çok hayırlıdır. Rüyasında kuru incir gören kişinin mal varlığı artar ve zengin olur. Kazancı artar evindeki rızkı çoğalır, işleri açılır ve müşterileri artar.

Rüyada İncir Yaprağı Görmek; Rüyada incir yaprağı görmek hayırlıdır. Rüyasında yeşil incir yaprağı gören kişi mutlu bir haber alır. İncir yaprağı dalından kopmuş ve kuru ise hastalık ve sıkıntı belirtisidir. İncir yaprağını dalında görmek zengin bir insanla tanışmaya işarettir.

Rüyada İncir Yaprağı Toplamak; Rüyada incir yaprağı topladığını görmek cömert memura, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, kolay elde edilen rızka, güler yüzlü yaşlı kişiye, dostluklarında huzura, şana ulaşılacağına, ticari kazancı yüksek iş gerçekleştireceğine, taleplerin yerine geleceğine, aşk hayatının iyi gittiğine, elinden her iş gelen bir kimseye, istenilen bir kazanca işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.