Rüyada “ İncir ” Görmek

İncir
Rüyada incir görmek her zaman iyiye yorulur şans, bereket, rızk ve kısmet anlamına gelir.

Rüyada İncir Görmek; Rüyada incir görmek  her zaman iyiye yorulur şans, bereket, rızk ve kısmet anlamına gelir. Olgunlaşmış, neredeyse çürümeye yüz tutmuş incir ise ziyadesiyle elde edilecek kazanç ya da rızk anlamına gelir. İncirin tamamen çürümüş, bozulmuş ve hatta kurtlanmış olması yine kısmettir ama aynı zamanda düşman, haset ve çekemeyen komşu ya da arkadaş anlamına gelmektedir.

Rüyada İncir Yemek; Rüyada incir yediğini görmek gelirin bereketli olacağına, şöhrete sahip olmaya, becerili bir kimseye, hayırlı işler gerçekleştireceğine, zengin akrabaya, sevince kavuşulacağına, düşkünlükten feraha çıkmaya, yakında duyulacak hayırlı değişimlere, sıcakkanlı yaşlı kişiye, özlemi duyulan bir geleceğe, mülke gelecek artışa delalet eder.Rüyada incir yemek imamı nablusiye göre yorumu

Rüyada Kuru İncir Yemek; Rüyada kuru incir yediğini görmek  rüya sahibinin iş hayatında çok yüksek mertebeleri hedeflediğine ve bunu elde edebilmek için sürekli proje geliştirme amacı içerisinde olduğuna, bu projelerin başarılı olması sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine ve aile hayatında çok mutlu günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Siyah İncir Yemek; Rüyada siyah incir yediğini görmek aile hayatında ve sosyal hayatta çok güzel ve iyi zamanlar geçirileceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine ve rüyayı gören kişinin, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına alamet edilir.

Rüyada Kuru İncir Satmak; Rüyada kuru incir sattığını görmek  önemli güce ermeye, iyi kısmete, dingin kalacağına, emniyette olmaya, kazanca gelecek artışa, rahatlamaya, sevineceğine, üne kavuşmaya, verdiği sözüne sadık olacağına, dostlarla birlikte mutlu olmaya, iyi bir birlikteliğe işaret eder.

Rüyada Çürümüş İncir Görmek; Rüyada çürümüş incir yediğini görmek  mal varlığına gelecek artışa, sosyal yaşamda tatmine, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, getirili girişim içinde bulunacağına, emniyette yaşamaya, yararlı işler gerçekleştireceğine, elinden her iş gelen bir kişiye işarettir

Rüyada İncir Reçeli Yediğini Görmek; Rüyada incir reçeli görmek  genellikle hayra ve güzel bir kısmete işarettir. İncir ile ilgili görülen rüyalar eğer incir tatlı ise hayra yorumlanmaktadır. Rüyada incir reçelini kaşıkla yemek hemen ulaşacak güzel bir habere, ekmeğe sürüp yemek ise, dünya nimetlerini tatmaya ve dünyada mutlu olmaya işarettir. Rüyada kırmızı incir reçeli görmek, yakın zamanda başınıza gelecek bir gönül ilişkisi anlamındadır. Bu rüyayı gören kişi, bekarsa evlenir. Zira böyle bir rüya alimlere göre evlilik, nikah ve nişan gibi olaylara işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.