Rüyada “ İncir Yemek ” Görmek

İncir Yemek
Rüyada incir yemek aile hayatında ve sosyal hayatta çok güzel ve iyi zamanlar geçirileceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine işarettir.

Rüyada İncir Yemek; Rüyada incir yemek aile hayatında ve sosyal hayatta çok güzel ve iyi zamanlar geçirileceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine ve rüyayı gören kişinin, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına alamet edilir.

Rüyada İncir Yediğini Görmek; Rüyada incir yediğini görmek bol kazanca, istenilen bir kazanca, yüksek kısmete, duygusal hayatın yolunda olduğuna, alın teriyle elde edilen ziynete, sevenleriyle birlikte gülmeye, vefakar evlada, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, sorunlardan uzak yaşayacağına, işte mevkiye ulaşılacağına, mutluluğa kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Siyah İncir Yemek; Rüyada siyah incir yediğini görmek kişinin çektiği vicdan azabına işaret eder. Rüyasında siyah incir yediğini gören kişi, yaptığı bir iş sonrasında çok pişman olup vicdan azabı çekecek demektir.

Rüyada Yeşil İncir Yemek; Rüyada yeşil incir yediğini görmek hayra yorulur. mutluluğa ermeye, alın teriyle elde edilen servete, paranın temiz olacağına,bir kaç hafta içinde alınacak hayırlı havadise, faydalı uğraşlar yapacağına, işte makama gelineceğine, emniyetli yaşamaya, yüksek talihe işarettir.

Rüyada Kuru İncir Görmek; Rüyada kuru incir yediğini görmek  rüyasında kuru incir gören kişinin mal varlığı artar ve zengin olur. Kazancı artar evindeki rızkı çoğalır, işleri açılır ve müşterileri artar.

Rüyada İncir Tatlısı Görmek; Rüyada incir tatlısı yediğini görmek bol kazanca, istenilen bir kazanca, yüksek kısmete, duygusal hayatın yolunda olduğuna, alın teriyle elde edilen ziynete, sevenleriyle birlikte gülmeye, vefakar evlada, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, sorunlardan uzak yaşayacağına, işte mevkiye ulaşılacağına, mutluluğa kavuşmaya delalet eder.

Rüyada İncir Toplamak; Rüyada incir topladığını görmek yapmış ya da yapacak olduğunuz bir yatırımın karşılığını almanız anlamına gelmektedir. Makam sahibi olmak ve buna benzer manevi konularda verilen emek göz önüne alınarak, bir çeşit yatırım olarak algılanmalıdır.

Rüyada İncir Ağacı Görmek; Rüyada incir ağacı görmek iş yaşamında başarılı olmaya yorumlanır. Rüyada incir ağacı görmek rüya sahibi için aynı zamanda da dualarını ve iyi dileklerini eksik etmeyen bir kişiye işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı hayrı hatırlayan ve ona vefa borcunu ödemek için her gün iyi dualar eden bir kişinin varlığına yorulur.Rüyada incir görmek imamı nablusiye göre yorumu…

Rüyada İncir Tatlısı Yemek; Rüyada incir tatlısı yediğini görmek mutlu olmaya, sakin bir hayat süreceğine, hak edilen güce, sevinmeye, yüksek gelire, hayallerin gerçekleşeceğine, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, ticari kazancı yüksek atılımlar gerçekleştireceğine, sevineceğine delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.