Rüyada “ İnek ” Görmek

İnek
Rüyada inek görmek, rızkın genişliğine, bol kazanca, malın çoğalmasına, bereket içinde geçen yıla tabir edilir.
Etiketler:

Rüyada inek görmek, rızkın genişliğine, bol kazanca, malın çoğalmasına, bereket içinde geçen yıla tabir edilir. Görülen bu rüya alimler tarafından kadın için ayrı erkek için ayrı yorumlanmıştır. Rüyada görülen inek, kadın için nikahlanmaya, evli ise, hanedeki bolluğun daim olacağını bildirir. Gören kişi erkek ise, mal ve mülk bakımından üstünlüğe, dünya malının çokluğuna delalet eder. Rüyada inekten süt sağmak, yeni rızık kapılarına, bahtın ve şansın açık olacağına işaret eder. Rüyada ineğin memelerinde bol süt görmek, imrenilen bir yaşam ve lüks içinde geçecek ömre yorumlanır. Aynı zamanda kişi için helal rızka, çalışmalarının karşılığını almaya yorulur. Çok geniş bir anlam barından rüyada inek görmek, aynı zamanda düş sahibinin yakın bir kadın akrabası sayesinde rahata ereceği olarak da rivayet edilir. Konu ile ilgili başka tabirleri makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada İnek Görmek Ne Demektir

Rüyada inek görmek, ele geçecek bol para ve ganimete, hayırlı kısmete nail olmaya tabir edilir. Aynı zamanda hoş görülü, yardımsever ve iyi ahlak sahibi bir kadın olarak da yorumlanmıştır. Rüyada inek görmek diyanet yorumuna göre, kişinin edineceği dünyalığa, helal rızka, geçim kolaylığı ve bolluk olarak rivayet edilir. İmam-ı Nablusi’ye göre inek görmek, erkek için fakirse zengin olmaya, alacağı sevinçli habere, kadın ise, evlilik yolunda ilerlemek olarak yorumlanmıştır. Diyadinnet yorumuna göre ise, bekar genç kız için evliliğe, bolca kazanca ve hayır görmek olarak delalet eder.

Rüyada Sarı İnek Görmek

Rüyada sarı inek görmek, hastalık ve yorgunluğa işaret eder. Gören kişi evli bir erkek ise, hanımın hasta olacağına delalet eder. Alimler nazarında hasta olacak kadın olarak rivayet edilmiştir.

Rüyada Siyah İnek Görmek

Rüyada siyah inek görmek, iş ve sosyal yaşamda ele geçecek büyük bir fırsat olarak yorumlanır. Görülen bu rüya kişinin yaşamını değiştirecek boyutta bir fırsat ve imkan yakalayacağını gösterir.

Rüyada Beyaz İnek Görmek

Rüyada beyaz inek görmek, alın teri ve çalışarak elde edilen rızık olarak rivayet edilir. Bu rüya, düş sahibinin uzun emekler vererek, alın teri döküp, gece gündüz çalışarak elde ettiği dünyalık olarak yorumlanır.

Rüyada Hasta İnek Görmek

Rüyada hasta inek görmek, yapılan hata ve yanlış izlenen yol nedeni ile elden çıkacak mala işaret eder. Aynı zamanda hane içindeki bir hanımın rahatsızlanacağı olarak da tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.