Rüyada “ Irgat ” Görmek

Irgat
Rüyada ırgat görmek neye delalet eder. Rüyada ırgat görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ırgat görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Irgat Görmek

Rüyada ırgat görmek, yakında alınacak sevindirici haber duymaya, finansal külfeti olan tanımadığı bir kişiden kurtulmaya, zorluk çekmeden elde edilen altına, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici habere, kısa zamanda duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye, samimi yaşlı adama, parasal yükü olan akrabadan uzak durulacağına, hünerli bir kimseye, yakında alınacak iyi gelişmelere, kısa zamanda alınacak memnun edici habere, malın verimli olmasına delildir.

Rüyada Irgat Olmak

Rüyada ırgat olmak, sosyal yaşamda tatmine, düşkünlükten sıyrılmaya, manevi yükü olan yabancıdan uzaklaşmaya, şöhrete ermeye, yakında alınacak hayırlı havadise, duygusal hayatın iyi olacağına, becerikli bir kişiye, refaha kavuşmaya, kazanca gelecek fazlalığa, iyi işler yapacağına delalet eder.Olumsuz olarak ta fakirliğe, değer kaybetmeye, değer yitirmeye yorulur.

Rüyada Irgatlık Yapmak

Rüyada ırgatlık yapmak, Rüyada ırgat gibi çalıştığınızı görmek, büyük bir sıkıntı içinde bulunduğunuza işarettir. Bir binada veya tarlada çalışan bir ırgat görmek, bir felaketin üzerinizde dolaştığına; su gibi herhangi bir ikramda bulunduğunu görmek yakında refaha çıkacağına ve sevineceğine delildir. Rüyada evinizde veya tarlanızda, yahut bahçenizde ırgat çalıştırdığınızı veya bir yerde kendinizin çalıştığınızı görmek, yakında kendi başınıza bir iş kuracağınıza, bir tanıdık vasıtasıyla bir şirket veya bir kuruma girerek orada oldukça önemli bir görev alacağınıza, maddi durumunuzun oldukça iyi bir hale geleceğine işarettir.

Rüyada Irgat Çalıştırmak

Rüyada ırgat çalıştırmak, rüyada ırgat çalıştırdığını görmek, rüyayı görenin kendi başına bir iş kuracağına oldukça önemli görevler alacağına, maddi durumunun düzeleceğine, uzun ve kısa mesafeli birden fazla yola gideceğine yorumlanır.

Rüyada Irgata Su Vermek

Rüyada ırgata su vermek, rüyada çalışan bir ırgata su veya yiyecek bir şey vermek yakın zaman da feraha çıkacağına önünüzde mutlu huzur dolu günlerin sizi beklediğine , aile içerisinde müjdeli bir haberin geleceğine, birden fazla kısmetin gerçekleşeceğine yorumlanır.Rüyada ırgata su vermek rüya sahibinin çok darda ve sıkıntıda olduğu bir vakit akrabalarından ya da çevresindeki dostlarından yardım alacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.