Rüyada “ Irgatlık Yapmak ” Görmek

Irgatlık Yapmak
Rüyada ırgatlık yapmak, fiziken ve ruhen yaşanacak zorluk ve meşakkatlere işaret eder. Rüyada görülen ırgatlık yapmak, düşülecek sıkıntıya, iş yada ailevi olarak yaşanan sıkıntıların altında ezilmeye delalet eder.
Etiketler:

Rüyada ırgatlık yapmak, fiziken ve ruhen yaşanacak zorluk ve meşakkatlere işaret eder. Rüyada görülen ırgatlık yapmak, düşülecek sıkıntıya, iş yada ailevi olarak yaşanan sıkıntıların altında ezilmeye delalet eder. Gören kişi için duygusal boşluğa, aşırı sorumlulukların kişiyi yıprattığına rivayet edilir. Düş sahibinin içinden çıkamadığı problemlere, kimseyle paylaşamadığı sorunlar yaşadığına tabir edilir. İmam-ı nablusi‘ye göre ırgatlık yaptığını gören kişi, dünya yaşamı ile ilgili yaşadığınız telaşa, başa gelen musibete yorumlanmıştır. Rüyada kendisini ırgat gibi çalıştığını gören kişinin üstüne bir bela uğrar. Bazı tabircilere göre ise, helalinden kazanmaya, alın teri ile geçimi sağlamaya yorumlanır. Rüyanın tabiri konusun da gören kişinin rüyasında ki başka nesnelerde rüyanın yorumuna etki eder.  Rüyada ırgatlık yapmak, ırgat olmak, ırgat çalıştırmak ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.Konu ile ilgili bizlere ulaşabilir, alanında uzman hocalarımızdan rüyanızın tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Irgatlık Yapmak Ne Demek

Rüyada ırgatlık yapmak, görülen eziyete, sıkıntıya, dert ve gam çekmeye delalet eder. Rüya tabircileri tarafından ırgat olduğunu gören kişi, bir süre dünyevi sorunlar ile uğraşacak demektir. Rüyada terlemiş ırgat görmek, düş sahibinin başına uğrayan bela ve felaketleri bildirir. Kişi için uyarı olarak da algılanması gereken bu rüya, yaşanılacak zor zamanlar için tedbirli olunması gerektiğini gösterir.

Rüyada Irgat Olmak

Rüyada ırgat olmak, zorluk ile gelecek rahatlık ve esenliğe, sevdikleriniz için verilen uğraşa tabir edilir. Irgat olduğunu gören kişi, ailesi ve değer verdikleri uğruna türlü zorluk ve meşakkatleri göze alır. Rüyada ırgata su vermek, hayra girmeye, iyilik yapmaya, hayır duası almaya, başı dertte olan birine yapılan yardıma yorumlanmıştır.

Rüyada Irgat Çalıştırmak

Rüyada ırgat çalıştırmak, İş ve ticari yaşamda yapılan girişimlere işaret eder. Irgat çalıştırdığını gören kişi, geçimi ve ekmeği uğruna, ticari faaliyetlerde bulunur. Hem kendi hemde çalıştırdıkları sayesinde bulunduğu topluma fayda sağlar.

Rüyada Irgat Gibi Çalışmak

Rüyada ırgat gibi çalışmak, yarınlar adına gece gündüz demeden çalışmaya, rahat bir yaşam için verilen özveriye işaret eder. Rüya sahibi için emeklerinin karşılığını er yada geç alacağına, yüzü gülen tarafın kendi olacağı olarak da rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.