escort alanya

Rüyada “ Irmak Taşı ” Görmek

Irmak Taşı
Rüyada ırmak taşı görmek neye delalet eder. Rüyada ırmak taşı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ırmak taşı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun

Rüyada Irmak Taşı Görmek

Rüyada ırmak taşı görmek, kişi rüyasında ırmak taşı görmüş ise, şansının olmadığına tabir edilir. Rüyada görülen dere, çay ve ya ırmak taşları, kısmetin kapalılığına ve şansız bir kişiliğe yorumlanır. Rüyada ıslak ve yalın ayak olarak, ırmak taşının üzerinde yürüdüğünüzü görmek, işinizde mücadele etmeyi sevdiğinize delildir.

Rüyada Irmak Görmek

Rüyada ırmak görmek, gönlü zengin, eli bol kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi, kimseye muhtaç olmayacağı gibi bilakis muhtaç durumda olan kişilerin imdadına koşacak ve yaralarını saracaktır. Rüyada ırmak görmek, bereketin, bolluğun ve rızkın taşacak kadar çok olmasına, rüya sahibinin de engin duygulara sahip olup, kendisine Allah tarafından lütuf edilen dünya mallarını paylaşmayı bileceği kadar yüce gönüllü olmasına tabir edilir.

Rüyada Irmak Kenarında Yürümek

Rüyada ırmak kenarında yürümek, cefa ile birlikte elde ettiği büyük güce, kötü huylu kimse eliyle fenalık görmeye, uğraşlarının sonunda özlediği iyi bir geleceğe, cefa çekerek ümit ettiği şerefe, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu servete şeklinde tefsir edilebilir. Başka bir değişle ırmak kenarında yürümek, cefa çekerek özlediği sevince, manevi külfeti olan akrabadan uzaklaşılacağı na, hatalarının ardından istediği saygınlığa, cefa çekerek hak edilen az olan kazancının artacağına, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu büyük güce şeklinde tefsir edilebilir.

Rüyada Irmağa Taş Attığını Görmek

Rüyada ırmağa taş attığını görmek, meşakkatle birlikte gözlediği şerefe, meşakkatle hak edilen şöhrete, uğraşlarının sonunda hak edilen rahata, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği büyük güce tabir olunur, Bununla birlikte rüyanız: suya taş attığını görmek, helal ganimete, ümitsizlikten sonra elde ettiği nimete, çektiği zorlukların sonunda istediği ganimete, sıkıntıları aşarak özlediği şerefe, mağlubiyetten sonra hak edilen kazanca, ümitsizlikten sonra beklediği mevkiye tabir olunur.

Rüyada Taş Görmek

Rüyada taş görmek, rüyada görülen taş bazen bir vefat olacağına yorumlanır. Rüyasında taş olduğunu gören kişi, insanlığını yitirmiş, olaylara tepkisiz, dinden uzaklaşmış birine ya da geri dönüşü olmayan illet hastalığa veya ölüme delalet eder. Rüyasında bir kolye gibi boynunda taş olan kişi kederleneceği bir olay yaşayacak demektir. Rüyada bir yerdeki insan topluluğunun üzerine taş yağması duygusuz olmaya yahut ağır maddi yükümlülüklere delalet eder.

Rüyada Irmaktan Taş Toplamak

Rüyada ırmaktan taş toplamak, rüyada ırmaktan taş topladığını görmek hayra yorumlandığı gibi şerri de çağrıştırır. Taş görmek ya da toplamak ölümün hastalığın habercisi olduğu gibi maddi ve manevi anlamda bolluğun ve bereketin de işaretidir. Irmaktan taş toplamak kişinin iş hayatında yaptığı çalışmalar ve yoğun uğraşlar sonuncu karşılığında görmüş olduğu başarı ve yükseliş göstergesidir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.