Rüyada “ Irz Düşmanı ” Görmek

Irz Düşmanı
Rüyada ırz düşmanı görmek neye delalet eder. Rüyada ırz düşmanı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ırz düşmanı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Irz Düşmanı Görmek

Rüyada ırz düşmanı görmek, hile ve düzen kuran, alçak yaratılışlı hain kimseye işaret eder. Irz düşmanı cinsel zevki için her türlü yasa ve töreleri çiğnemekten çekinmeyen kimse işaret eder. Zaafları yüzünden insanları kullanmaktan çekinmeyen, sonunun nereye gittiğini bile hesaplamayan cinsel duyguları zayıf olan aciz kişilere yorumlanır.

Rüyada Irz Düşmanı Olduğunu Görmek

Rüyada ırz düşmanı olduğunu görmek, rüyanızda bir başkasının ırzına taarruz ettiğinizi görmeniz; sizin çok yakında bir kötülüğe maruz kalacağınıza başınıza oldukça kötü dertler açılacağına, hesaplamadığını yerlerden maddi ve manevi anlamda zararlar göreceğinize, aile içinde yakın birinizi kaybedeceğin ize, istemiş olduğunuz üzerinde çalışıp emek verdiğiniz işinizden hayır göremiyeceğinze yorumlanır.

Rüyada Irzına Geçmek Görmek

Rüyada ırzına geçmek görmek,sıkıntıları aşarak özlediği mevkiye, uğraşlarının sonunda hak edilen itibarlı mertebeye, zorlukla özlediği kazanca, bir kişiden yardım isteyerek özlediği daha çok kazanca, manevi külfeti bulunan tanıdıktan kurtulmaya tabir olunur, Başka bir değişle anlatıldığı zaman rüyada ırzına geçmek, hatalarının ardından hasret duyduğu galibiyete, cefa çektikten sonra kazandığı iyi bir geleceğe, sıkıntı sonrasında hak ettiği daha çok kazanca, zorlukları aşarak özlediği daha çok kazanca, maddi yükü bulunan bir kimseden uzak durulacağına tabir olunur.

Rüyada Birinin Irzına Geçmek Görmek

Rüyada birinin ırzına geçmek görmek, rüyanızda bir başkasının ırzına taarruz ettiğinizi görmeniz; sizin çok yakında bir kötülüğe maruz kalacağınıza başınıza oldukça kötü dertler açılacağına delalet eder. Aynı zaman da  bir kimsenin rüyasında ırz konusunda bir yerde konferans verdiğini veya konuşma yaptığını görmesi; o kimseye kötü niyet besleyen kimselerin bulunduklarına, ilk fırsatta bir saldırıya uğraması muhtemel olduğuna, bunun için de ihtiyatlı davranması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Irz Düşmanı Yakalamak

Rüyada ırz düşmanı yakalamak, rüya sahinin kendine yakın hissetmesini sağlayan girmiş olduğu işlerde zarara sokmaya çalışan yakın bir dostu gibi görülen kötü bir kişiyi fark ederek ona karşı almış olduğu önlemleri ifade eder. Rüyada ırz düşmanı görmenin tabiri zaafları yüzünden savunmasız zayıf kişilere zarar vermekten çekinmeyen sadece kendi çıkarları doğrultusunda hareket etmeyi seven bencil kişileri doğru yola çevirerek Allah katında günahlarını affettirmeye ve kişileri tövbe ettirmeye çalışan dini yönün fazlasıyla gelişmiş nail kimseleri işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.