escort alanya

Rüyada “ Irz ve Namus ” Görmek

Irz ve Namus
Rüyada ırz ve namus görmek neye delalet eder. Rüyada ırz ve namus görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ırz ve namus görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Irz ve Namus Görmek

Rüyada ırz ve namus görmek, rüyada ırz ve namus ikilisini gören bir kimse konferans ya da bir toplantıya katılarak insanlara karşı bilgi sunumunda bulunacaktır. Irz ve namus kişinin iş hayatında sağlamış olduğu eşitliğe, kul hakkı yemekten kaçınan bir yapıya sahip olduğuna gösteren kişiliğine, insanlara karşı yardım yapmayı seven iyimser bir yapıya sahip olduğunu gösteren kişiliğine işaret eder.

Rüyada Irza Geçmek Görmek

Rüyada ırza geçmek görmek, rüyasında başka birisinin ırzına geçtiğini gören, çok büyük bir sıkıntı ile karşılaşabilir. Irza geçme rüyası büyük musibete işarettir. Bu rüyayı gören kişi çok dikkatli olmalıdır. Eğer günahlara bulaşmışsa en kısa zamanda tövbe etmelidir. Böyle bir rüya gördüyseniz gittiğiniz yola ve yaptığınız işe dikkat edin. bir yerlerde başınıza bela getirecek kötü bir şey yapmış olabilirsiniz. en kısa zamanda bunu düzeltin.

Rüyada Namusunu Korumak Görmek

Rüyada namusunu korumak görmek, iyi gelire, kolay elde edilen altına, alın teriyle kazanılan ganimete, parasal yükü olan kimseden kendini kurtarmaya, rahata, yağmura, yeminini yerine getirmeye, mutluluk dolu geleceğe, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, yetenek sahibi bir kişiye, tez zamanda duyulacak iyi havadise yorumlanmaktadır. Olumsuz yorum olarak ticaret kaynaklı sıkıntıya, kedere düşmeye, sıhhatin bozulacağına, kötü bir sorunla karşılaşılacağına, üzülmeye işarettir.

Rüyada Namusunu Kaybetmek Görmek

Rüyada namusunu kaybetmek görmek, şana sahip olunacağına, önemli güce ermeye, imrenilen bir ilişkiye, tez zamanda alınacak sevindirici değişimlere, hayırlı arkadaşa, hoşsohbet genç kimseye, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, hayallerin gerçekleşeceğine, getirili iş gerçekleştireceğine, sağlıklı yaşamaya, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına işaret eder.

Rüyada Irzına Geçilmesi Görmek

Rüyada ırzına geçilmesi görmek, isteklerin gerçekleşeceğine, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, imrenilen bir mutluluğa, rahata, eşiyle birlikte mutlu olmaya, getirisi yüksek işler yapacağına, sevince erişileceği ne, emniyetli olmaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, ticari kazancı yüksek girişim gerçekleştireceğine, eli açık amire delalet eder. Rüyada ırzına geçilmesi görmek sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, kıymet kaybetmeye, sıkıntı verici bir problemle yüz yüze gelineceğine, cimri bir kimseye, fakirliğe yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Irzına Geçmek 

Rüyada birinin ırzına geçmek, rüyanızda bir başkasının ırzına taarruz ettiğinizi görmeniz; sizin çok yakında bir kötülüğe maruz kalacağınıza başınıza oldukça kötü dertler açılacağına delalet eder . Ünlü rüya alimimiz Molla Cami: Rüyada ırza geçmek, büyük bir musibet ile karşılaşmaya işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.