Rüyada “ Irza Geçmek ” Görmek

Irza Geçmek
Rüyada ırza geçmek görmek neye delalet eder. Rüyada ırza geçmek görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ırza geçmek görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Irza Geçmek Görmek

Rüyada ırza geçmek görmek, rüyada bir başkasının ırzına geçtiğini gören, yakında bir kötülükle karşılaşacak demektir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ırza geçmek, büyük bir musibet ile karşılaşmaya işaret eder. Kişinin dostu olarak yakın gördüğü kişilere karşı dikkat etmesi gerektiğine, evine hanesine giren kişilere karşı duyarlı olmasına, maddi anlamda yaptığı yatırımlara karşı dikkatli ve duyarlı olmasına işaret eder.

Rüyada Birinin Irzına Geçmek Görmek

Rüyada birinin ırzına geçmek görmek, zahmet çekerek hayalini kurduğu zafere, uğraş vererek umduğu mülke, bir kaç gün içinde alınacak mutlu edici gelişmelere, sözüne sadık olunacağına manasına gelir. Rüyada birinin ırzına geçmek, bir kişiden yardım isteyerek düşlediği mutluluğa, hatalarının ardından hasret duyduğu rahata, zorlukların sonrasında elde ettiği az olan kazancının artacağına, yakın zamanda alınacak sevindirici gelişmelere, kötü huylu amir eliyle zarar görmeye, cefa çektikten sonra hak ettiği yüksek mertebeye manasına gelir.

Rüyada Irzına Geçilmesi Görmek

Rüyada ırzına geçilmesi görmek,  isteklerin gerçekleşeceğine, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, imrenilen bir mutluluğa, rahata, eşiyle birlikte mutlu olmaya, getirisi yüksek işler yapacağına, sevince erişileceği ne, emniyetli olmaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, ticari kazancı yüksek girişim gerçekleştireceğine, eli açık amire delalet eder. Olumsuz olarak da sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, kıymet kaybetmeye, sıkıntı verici bir problemle yüz yüze gelineceğine, cimri bir kimseye, fakirliğe yorumlanmaktadır.

Rüyada Tecavüz Görmek

Rüyada tecavüz görmek, rüya sahibi, hakkı olmadığı halde, başkalarına söz edecek, zarar verecek ya da hakaret edecek ve hem kendi başını hem de karşı taraftakilerin başını ağartacak, mahkeme kapılarında sürünecek demektir. Rüyada tecavüze uğramak diğer yandan da özel hayat ile tabir edilir, rüya sahibi ilişkisinde büyük hayal kırıklığı yaşayabilir.

Rüyada Tecavüz Etmek Görmek

Rüyada tecavüz etmek görmek, rüyada bir kızı iğfal etmek, büyük bir musibet ile karşılaşmaya işaret eder. İnsanin kendi sınır ve yetkilerini aşması azgınlığa, yaptığı zulümden dolayı göreceği cezaya delalet eder. Rüya sahibinin yaşayacağı büyük sorunlara işaret eder. Çok sıkıntılı bir dönem geliyor demektir. Rüyasında tecavüz ettiğini gören kişinin peşini uzun süre uğursuzluklar ve belalar bırakmayacak demektir.

Rüyada Irz Düşmanı Görmek

Rüyada ırz düşmanı görmek, insanlar için hile ve düzen kuran, alçak yaratılışlı hain kimseye delalet eder. Rüyada ırz düşmanı görmek şerre yorumlanır. kişinin iş hayatında ve özel hayatında çevresinde bulunan insanlara karşı dikkat etmesi gerektiğine, insanların laflarına inanarak hareket etmemeleri gerektiğine, sıkıntıya işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.