Rüyada “ İşaret Etmek ” Görmek

İşaret Etmek
Rüyada işaret etmek görmek neye delalet eder. Rüyada işaret etmek görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada işaret etmek görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada İşaret Etmek Görmek

Rüyada işaret etmek görmek günah, hastalık ve başkaları tarafından takibe… alınacağımıza ve çevrenizde sizi gözetleyen takip eden sinsi düşmanlarınızın olduğuna yorumlanır.Rüyada biri işaret etmek rüya sahibinin ailesinde yada çevresinde sıkı dostlarının yaşayacağı maddi zorluklar olacağına da delalet eder.Rüyada işaret etmek İslami rüya yorumunda imamı nablusi şöyle diyor, rüyasında birini işaret ettiğini gören kişi işaret ettiği kişiye maddi ve manevi yaşayacağı sıkıntılarının olacağına ve bu sıkıntılar hastalık olarak bilindiğini yorumlamıştır.

Rüyada İşaret  Parmağı Görmek

Rüyada işaret parmağı görmek eşe, çocuğa, hizmetçiye, dost ve arkadaş, anne ve babaya, güç ve kuvvete, mal ve sanata, bineğe yahut beş vakit namaza; Parmak görmek kar ve kazan vasıtalarına, mal ve refaha, kuvvet bulmaya yahut yardım görmeye işaret eder.

Rüyada İşaret Parmağı Kesilmesi Görmek

Rüyada işaret parmağının kesildiğini görmek rüyayı gören kişinin inancına sıkı sıkıya bağlı olduğuna, Allah’ın emirleri dışına çıkan bir dünya görüşünü ve hayat tarzını benimsemeyeceğine, hiçbir zaman dinini boşlamaya cağına, doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına tabir edilir.

Rüyada İşaret Parmağı Kırılması Görmek

Rüyada işaret parmağının kırılması yüksek mertebeye çıkacağına, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği huzura, zorlukla birlikte istediği iyi bir geleceğe, uğraşarak elde ettiği servete işarettir, Görmüş olduğunuz rüya: işaret parmağının kırıldığını görmek, zorluklara göğüs gererek ulaştığı zenginliğe, rızkın kazançlı olmasına, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu şöhrete, hatalarının ardından özlediği feraha işaret eder

Rüyada İşaret Görmek

Rüyada işaret görmek ve bazı işaretler simgeler görmek, iyiliğinizi seven bir kimsenin sizi bazı hareketleriniz için uyaracağına yorumlanır. Rüyada kendinizi işaret verirken görmek, girişeceğiniz yeni işlerde yakın arkadaşlarından yardım alınacağına işarettir. Rüyada işaret vermek, için kandil asılan ve konulan şeyleri görmek, yüksek makam ve mertebeye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.