Rüyada “ İşaret ” Görmek

İşaret
Rüyada işaret görmek neye delalet eder. Rüyada işaret görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada işaret görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada İşaret Görmek

Rüyada işaret görmek; Rüyada kendinizi birilerine işaret verirken görmek, girişeceğiniz yeni işlerde yakın arkadaşlarından yardım alınacağına yorumlanır. İşaret edilen şeye dikkat etmek ve onu da yorumlamak gerekir. Kişinin bir amacı olacak demektir. İşaret vermek için konulan   şeyleri görmek, yüksek makam ve mertebeye delalet eder, Bu rüya son derece iyidir. Işığı söndürdüğünü görmek hayırlı değildir.

Rüyada İşaret Etmek Görmek

Rüyada işaret etmek; günah, hastalık ve bir başkası tarafında takip edilmeye,  Parmakla işaret etmek; bazı sıkıntılarla karşılaşmaya delalettir. Parmakla işaret etmek; birtakım sorunlarla karşılaşacağınıza işarettir.

Rüyada İşaret Lambası Görmek

sıkıntı çekerek hayalini kurduğu mevkiye, sıkıntı sonrasında düşlediği rahata, çektiği zorlukların sonunda ulaştığı az olan kazancının artacağına, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği varlığa, cefa çekerek beklediği daha iyi kazanca işaret ettiği söylenir.

Rüyada İşaret Levhası Görmek

hatalarının ardından özlediği berekete, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği başarıya, zorlukların ardından ulaştığı varlığa, zahmetle birlikte ulaştığı daha sağlıklı bir hayata, zahmetle birlikte hayalini kurduğu hünere anlamı taşır, Rüyanız farklı durumlarda da: trafik levhası görmek, zorluklarla mücadele ederek hak edilen şana, yenilgiden sonra ulaştığı rahata, sıkıntıları aşarak kavuştuğu hayra işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.