Rüyada “ İşemek ” Görmek

İşemek
Rüyada işemek görmek neye delalet eder. Rüyada işemek görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada işemek görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada İşemek Görmek

Rüyada işemek görmek, iyi şeylere delalet etmez, Rüyada işemek bilhassa özel hayatta meydana gelecek olan moral bozucu ve can sıkıcı şeyler yaşanacağına delalet eder. Evli kişi aile içinde, bekar kişi de sevgilisi ile bazı sorunlar yaşayacak demektir. Bazı rüya tabirleri bunun tam tersine işaret eder. Rüyasında işediğini gören kişinin tüm sıkıntı ve dertlerden kurtularak, tüm sorunları çözerek rahat ve esenliğe kavuşacağına dair yorumlanır. Rüyada işemek bazen hayırlı olmayan bir yola girerek tüm imkanlarını seferber etmeye fakat o işten hayır görmemeye dolayısıyla da kişinin kazancının ziyan olmasına işaret eder.

Rüyada İşeyen Birini Görmek

Rüyada işeyen birini görmek, Rüyada bir kişinin kendi evindeki bir tuvalete işemesi, kendi hayrı için harcayacağı ve sonunda da kendisine gerçekten hayır olarak geri dönecek olan paraya işaret eder.

Rüyada Altına İşeyen Birini Görmek

Rüyada altına işeyen birini görmek, beceri sahibi bir kişiye, sevince erişileceği ne, iyi işlere, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, verilen sözün yerine getirileceğine, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, maddiyata gelecek berekete, manevi yükü bulunan birinden yakasını kurtarmaya, bol kazanca, mutluluğa ermeye, alın teriyle elde edilen servete delalettir. Nadiren de istenmeyen bir durumla yüzleşileceği ne, kötülükten emin olunacağına, korkuya gerçekleşmesine, sıhhatin bozulacağına, ticari problemlere işaret eder.

Rüyada Yatağa İşemek

Rüyada yatağa işemek, rüyada yatağa işediğini ve yatağı ıslattığını gören kişi radikal bir karar alarak kendine rağmen, muhafazakar biri olmaya ve dinin emirlerini yerine getirmeye karar verecek demektir.

Rüyada Altına İşediğini Görmek

Rüyada altına işediğini görmek, rüyasında altına işediğini gören kişinin şansı ve bahtı açık, istikbali de parlak olacak demektir. Rüya sahibinin çok rahat bir hayat süreceğine, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada Denize İşemek Görmek

Rüyada denize işemek görmek, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, zengin kimseye, yetenek sahibi bir kimseye, bereketli yarınlara, istenilen bir birlikteliğe, beklentilerin gerçekleşeceğine, alın teriyle kazanılan ganimete, getirili atılımlar yapacağına, rahatlamaya, şana kavuşulacağına, hak edilen güç sahibi olmaya yorulur.

Rüyada Çişini İçmek Görmek

Rüyada çişini içmek görmek,  bir kişiden yardım isteyerek istediği büyük güce, uğraş vererek özlediği temiz rızka, sıkıntılara göğüs gererek kazandığı başarıya, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği zenginliğe şeklinde tabir edilir, Olumsuz tabir olarak: kendi çişini içmek, zamanla düşlediği mevkiye, kısa zamanda alınacak hayırlı havadis öğrenmeye, başarısızlıktan sonra kazandığı berekete işaret eder.

Rüyada Sidik Kokusu Almak 

Rüyada sidik kokusu almak, rüyada sidik kokusu duyan kişinin, birinin telkini sayesinde bir hatadan dönmesine yorulur. Rüya sahibi eğer rüyasında keskin bir sidik kokusu hissediyorsa bu, onun sadece düşüncesinde kalacağı ve öyle olduğu için de şükredeceği bir günahı işlemeyeceğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.