Rüyada “ İşgal ” Görmek

İşgal
Rüyada işgal görmek neye delalet eder. Rüyada işgal görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada işgal görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada İşgal Görmek

Rüyada işgal görmek, bir kişiden yardım isteyerek ümit ettiği varlığa, sıkıntı sonrasında özlediği beceriye, zorlukların ardından hayalini kurduğu toplu mala, yenilgiden sonra gözlediği rahatlığa, mağlubiyetten sonra gözlediği onura işarettir, Olumsuz tabir olarak rüyanız: işgal görmek, zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen toplu mala, zorlukla hasret duyduğu mülke, kaybettikten sonra hak ettiği zenginliğe, çektiği zorlukların sonunda hasret duyduğu mevkiye işarettir.

Rüyada İşgal Edildiğini Görmek

Rüyada işgal edildiğini  görmek, başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu saygınlığa, zorluklarla mücadele ederek gözlediği ganimete, zorluklarla mücadele ederek hayalini kurduğu temiz kazanca, uğraşlarının sonunda umduğu kazanca, sıkıntılarının sonunda özlediği hünere delalet eder, Bazende rüyanız  ülkenin işgal edildiğini görmek, zamanla umduğu güce, kötü niyetli bir amir eliyle zarar görmeye, yenilgiden sonra elde ettiği itibarlı mertebeye, meşakkatle hak edilen güce işaret eder.

Rüyada Bir Ülkenin İşgal Edildiğini Görmek

Rüyada bir ülkenin işgal edildiğini görmek, şöhrete erişmeye, duygusal hayatın iyi olacağına, vefalı eşe, arzuların yerine geleceğine, görgülü genç tanıdığa, gelire gelecek fazlalığa, mutlu geleceğe, kendisini sevenlerle birlikte eğlenmeye, kazanılan paraya, yüksek gelire, iş yerinde terfiye delalet eder.

 Rüyada İşgal Altında Olmak

Rüyada işgal altında olmak, güvende yaşamaya, yetenek sahibi bir kimseye, önemli güce ermeye, bir kaç gün içinde duyulacak mutlu edici gelişmelere, sağlığa, Salih akrabaya, verilen sözün yerine getirileceğine, finansal külfeti bulunan tanıdığı birinden uzaklaşmaya, arzuların gerçekleşeceğine, aydınlık yarınlara, mala gelecek fazlalığa delalet eder.

Rüyada Abluka Görmek

Rüyada abluka görmek, kişi rüyasında ülkesinin ya da yaşadığı bölgedeki insanların abluka altında olduğunu görmesi, toplumsal gelişme ve sorunlardan endişe duyduğu anlamı taşımaktadır.Rüyada çevresi düşmanlar tarafından çevrildiğini gören bir kimse, dostlarını seçerken daha dikkatli davranması gerektiğine inanılır.

Rüyada Ablukaya Alınmak

Rüyada ablukaya alınmak, Rüyasında çevresinin, etrafının kuşatıldığını, ablukaya alındığını görmek yada herhangi bir abluka yani muhasara görmek, endişeli düşündürücü bir haber geleceğine işaretle yorumlanmaktadır. Dolayısıyla böyle bir rüya gören kişi ve kişiler, günlük yaşantısındaki kişileri dikkatle seçmeli, bu kişi ve kişilerden düşmanlık yada rekabet edenler olabilir. Rüyasında etrafındaki ablukayı ‘kuşatmayı’ yararak kurtulduğunu gören kişi ise, işlerinin sıkıntısız yolunda gideceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.