Rüyada “ Isı ” Görmek

Isı
Rüyada ısı görmek neye delalet eder. Rüyada ısı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ısı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Isı Görmek

Rüyada ısı görmek, yani ısının yükseldiğini görmek bugünlerde tehlikeli bir işe teşebbüs edeceğinize yorumlanır. Isının düştüğünü görmek, kaygısızlık, umursamazlık ortamına gireceğinize işarettir. Isı görmek tamamen kişinin iş hayatına bağlı olarak görülen rüya tabiridir. Isının yükselmesi kişinin iş hayatında gelişmelerin artacağına sıkıntıların ve maddi zorlukların yükseleceğine, ısının düşmesi ise karışık olan durumun yavaş yavaş normale döneceğine yorumlanır.

Rüyada Isınmak Görmek

Rüyada ısınmak  görmek, rüyada hararet veren bir şeyin karşısında ısındığınız görmek, bir dostunuz dan para hususunda yardım göreceğinize bu yüzden işlerinizi yoluna koyarak biraz olsun sıkıntıdan kurtulacağınız delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ısındığını görmek, rüya sahibinin rızk ve menfaate ermesine,  Şömine yahut herhangi bir ocak yada ısı kaynağı karşısında keyifle oturarak ısınmak gam ve kederden kurtulmaya. Zoraki ve aşırı üşümekten dolayı ısınmak, maddi ve manevi sıkıntıların geçmesi için bir kimseden yardım talep etmeye ve bunu başarmaya. Ateşte, korda yahut dumanda ısınmak, devletin tehlikeli bir işini görmeye. Alevli ateşte ısınmak devlet işinde istihdam edilmeye işaret eder.

Rüyada Sıcaklık Görmek

Rüyada sıcaklık görmek, İnsana hoşluk veren ve  kışın görülen sıcaklık  varlık ve mutluluğa, Yaz mevsimi görülen sıcaklık üzüntü ve kedere; Yiyecek ve içeceklerin sıcak olduğunu görmek  zorlukla kazanılan rızka, bereket sizliğe yahut haram kazanca, Sıcak şey yemek  ya da içmek üzüntü ve kedere; Hastanın kaplıcada sıcak su içtiğini görmesi şifa bulmasına delalet eder.

 

Rüyada Isınmak İçin Ateş Yakmak Görmek

Rüyada ısınmak için ateş yakmak görmek, zorlukla gözlediği toplu paraya, meşakkatle birlikte özlediği toplu paraya, zorlukların ardından ulaştığı temiz kazanca, zorlukla ulaştığı iyi bir geleceğe, umudunu yitirdikten sonra özlediği şöhrete şeklinde tabir olunur, Başka bir değişle rüyada ateş yaktığını görmek   çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği galibiyete, kaybettikten sonra hasret duyduğu varlığa, yardım alarak elde ettiği iyi bir geleceğe, zorlukla hasret duyduğu daha iyi bir hayata, dünyalığa gelecek berekete şeklinde tabir olunur.

Rüyada Güneşte Isınmak Görmek

Rüyada güneşte ısınmak görmek, yakında duyulacak hayırlı habere, yakında duyulacak mutlu edici habere, dünyalığa gelecek berekete, önemli kuvvete ulaşmaya, dostlarla gülmeye, hoşgörülü genç tanıdığa, tez zamanda öğrenilecek memnun edici gelişmelere, emniyetli hissetmeye, maddi yükü bulunan tanımadığı bir kişiden uzak durmaya, kısa zamanda alınacak memnun edici habere, ticari kazancı yüksek yatırımlar içinde bulunacağına yorumlanır.

 

Rüyada Soğuk Ve Sıcak Görmek

Rüyada soğuk ve sıcak görmek, rüyada sıcak hava görülmesi gam ve kedere, soğuk hava görülmesi acı ve azaba işaret eder. Bir kimsenin rüyasında vücudunun parçalarından herhangi birinin soğuktan donduğunu görmesi; o kimsenin ya kendisinin veya akrabalarından birisinin öleceğine delalet eder. Rüyanızda güneşin hararetinden bunalıp gölgeye kaçtığınızı görmeniz; sizin keder ve üzüntüden kurtulacağınızı, rüyanızda gölgede üşüdüğünüzü ve güneş çıkıp ısındığınız görmeniz; eğer fakir iseniz fakirlikten kurtulacağınızı yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.