Rüyada “ Işık ” Görmek

Işık
Rüyada ışık görmek neye delalet eder. Rüyada ışık görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ışık görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Işık Görmek

Rüyada ışık görmek, rüya sahibi doğru yoldan ayrılmadığı sürece Allah kendisinden yana olacak ve işlerin en çıkmaza girdiği anda bile kendisine el uzatarak onu yaşadığı cehennemden ve karanlıktan çekip kurtaracaktır. Rüyada ışık görmek, her türlü acının dinmesi ve her türlü yaranın iyileşip kapanması anlamına gelir. Rüya sahibi, geçmişte yaşadığı tüm kötü tecrübelerden, acılardan ve sıkıntılardan, onları kafasından atmak suretiyle tamamen uzaklaşacak, yaşadığı günlerin tadını çıkarmaya başlayacak demektir.

Rüyada Işık Topu Görmek

Rüyada ışık topu görmek, Allah’ın lütuflarını bulmaya, huzura kavuşmaya ve rahata ermeye işaret eder. Rüya sahibinin şefaat ve rahmet görmesine tabir edilir. Hayırlı kimselerle tanışmaya, hayır işleri yapmaya yorulur.

Rüyada Işık Yakmak

Rüyada ışık yakmak, rüyayı gören kişinin başarıya giden yollarının aydınlık ve açık olacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, kazancının ve mal varlığının artacağına rivayet edilir. Sakin, huzurlu bir hayat geçirmeye, aile bireyleri ile uyum içinde olmaya ve çoğunluğu mutlu geçecek bir yaşam sürmeye yorulur. Rüyasında ışık yaktığını gören kişi, istediği her şeye kavuşur. Kendisi için hayırlı olan işlere girer, hayırlı kimselerle tanışır, helal mal elde eder ve mutluluğu yerinde olur. Rüyada ışık yakmak aydınlığa kavuşmak, güzel ve mutlu günler yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Işık Kapamak

Rüyada ışık kapamak, rüya sahibinin umutsuz, karamsar ve mutsuz olması anlamına gelir. Rüyasında ışık kapadığını gören kişi, istediklerini gerçekleştirme konusunda başarısız olur ve derin bir üzüntüye düşer. Rüya sahibi için hayal kırıklıkları içinde geçecek günlere delalettir.

Rüyada Gece Işık Görmek

Rüyada gece ışık görmek, rüyasında gecenin ortasında ışık gören kişi içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan çabucak kurtulur. Hastaysa şifa bulur, suçluysa aklanır, kısırsa evlat sahibi olur. Bu rüyada herkese yarar bir hayır mutlaka bulunur çünkü kerametli rüyalar arasındadır ve herkese nasip olmayacağı şeklinde tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.