Rüyada “ Isırgan ” Görmek

Isırgan
Rüyada ısırgan görmek neye delalet eder. Rüyada ısırgan görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ısırgan görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Isırgan Görmek

Rüyada ısırgan görmek kötü yoldaki kötü huylu bir kadının (erkeğin) peşine düşerek üzüntülü günler geçireceğinize işaret eder.  fena bir hayat süren bir kimsenin pençesine düşerek ıstıraplı günler geçireceğinize, kendinize ve etrafınızdaki insanlara daha dürüst davranmanız gerektiğine işaret eder.  Rüyada ısırganın vücudunuzu sardığını görmek, yakınlarınıza karşı daha nazik davranarak kalplerini kırmamaya dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Başka yorumculara göre, ısırgan görmek kötü bir habere işaret eder, demişlerdir.

Rüyada Isırgan Otu Görmek

Rüyada ısırgan otu görmek yıllar boyu yaşanan sıkıntılardan ve çekilen çilelerden sonra düzene girmiş ve gittikçe daha iyi bir hale gelen hayatta, hasret kalınmış güzel şeylerin kendilerini göstermeye başladıklarına delalet edilir. Ve bu durumun uzun bir süre belki de yıllar boyunca devam edeceğine ve rüya sahibine en güzel ve en içten duyguları yaşatacak kişiyi getireceğine tabir edilir.

Rüyada Isırgan Otu Pişirmek

Rüyada ısırgan otu pişirmek duygusal yükü olan akrabadan kurtulmaya, huzurlu olmaya, Salih arkadaşa, kazancın kazançlı olmasına, önemli kuvvet sahibi olmaya, getirili işler yapacağına, emniyette olmaya, bereketli zamanlara, şöhrete ermeye, isteklerin hayata geçeceğine, maddi zorluklardan kurtulmaya yorulur. Olumsuz olarak ta fenalığını göstermeyen insana, hilekar kişiye, zorluğa düşmeye, hoşnutsuz bir duruma gelmeye, rahatı kaybetmeye delalettir.

Rüyada Isırgan Otu Toplamak

Rüyada ısırgan otu toplamak bir anda kesilen işlerin tekrar eski iyi haline döneceğine, sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, sıkıntılı geçen ve aile hayatına çok zarar veren bir dönemin biteceğine, hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine ve hayatın normale döneceğine tabir edilir

Rüyada Isırgan Otu Batması Görmek

Rüyada ısırgan otu batması görmek  maddi külfeti bulunan bir kimseden yakasını kurtarmaya, paraya gelecek artışa, güzel gelire, servete, sevdikleriyle birlikte yaşamaya, maddi zorluklardan kurtulmaya, getirili girişim yapacağına, rızkın temiz olacağına, büyük kuvvet sahibi olmaya, samimi orta yaşlı kadına, taleplerin gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada Isırgan Otu Satmak

Rüyada ısırgan otu satmak  sosyal hayatta ya da iş hayatında çok sevilen ve sayılan bir kişiyle büyük bir kavga ve sorun yaşanacağına ve bu sorun ve kavganın çok hayırlı sonuçlara kapı açacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.