Rüyada “ Isırgan Otu ” Görmek

Isırgan Otu
Rüyada ısırgan otu görmek neye delalet eder. Rüyada ısırgan otu görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ısırgan otu görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Isırgan Otu Görmek

Rüyada ısırgan otu görmek  yakınlarınıza karşı daha nazik davranmanızı gereğine, talihsizliğe, başarısızlığa, üzücü bazı hadiselerin olacağına işaret eder. Kimi yorumcular, ısırgan otunu genellikle acı, kötü haber olarak yorumlarlar. Ünlü rüya alimimiz İbn-i Sirin’e göre; rüyada ısırgan otu görmek, talihsizliğe ve başarısızlığa delalet eder. Rüyada ısırgan otu görmek, bazı yorumculara göre de aile hayatınızda sizi üzecek bazı olayların geçeceğine tabir olunur.

Rüyada Isırgan Otu Satmak

Rüyada ısırgan otu satmak sosyal hayatta ya da iş hayatında çok sevilen ve sayılan bir kişiyle büyük bir kavga ve sorun yaşanacağına ve bu sorun ve kavganın çok hayırlı sonuçlara kapı açacağına yorumlanır.

Rüyada Isırgan Otu Yemek

Rüyada ısırgan otu yemek ektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği mala, zahmet çekerek ümit ettiği huzura, mağlubiyetten sonra hak edilen galibiyete, zamanla hak edilen iyiliğe, uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu itibara anlamına gelir. Başka bir değişle ısırgan  otu yemek, umudunu kestikten sonra kavuştuğu yüksek mertebeye, uğraş vererek özlediği az olan kazancının artacağına, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu berekete, zorlukla ulaştığı servete, zorlukları aşarak istediği rahatlığa anlamına gelir.

Rüyada Isırgan Otu Toplamak

Rüyada ısırgan otu toplamak bir anda kesilen işlerin tekrar eski iyi haline döneceğine, sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, sıkıntılı geçen ve aile hayatına çok zarar veren bir dönemin biteceğine, hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine ve hayatın normale döneceğine tabir edilir.

Rüyada Isırgan Otu Yıkamak

Rüyada ısırgan otu yıkamak yapılan çalışmalar ve ortaya konulan ürünler sayesinde öncelikle okul hayatında daha sonra iş hayatında insanlar tarafından takdir edilmeye ve daha sonraki dönemlerde çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelmeye, iş hayatında mevki ve makam yönünden mertebeye ermeye bunların yanı sıra ailevi ilişkilerde de düzenin sağlanmasına mutlu ve huzurlu günlerin hep olacağına işarettir.

Rüyada Isırgan Otu Ayıklamak

Rüyada ısırgan otu ayıklamak rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili sıkıntı dolu bir dönemden çıkıp işlerinin yoluna girebileceği ve kar sağlayabileceği yeni ve hayırlı bir döneme girdiğine ve yaşanan sorunların bu dönemde biteceğine ve çok yüklü bir miktara sahip olunabileceğine yorulur. Aynı zaman da rüyada ısırgan otu ayıklamak kişinin geçmişte iş hayatında yaptığı hataları örnek alarak tekrara girmemesine, güvendiği kişilere dikkat etmesi gerektiğine, aile düzenini bozmak isteyen yakın kimselere karşı tedbirli olmasına işaret eder.

Rüyada Isırgan Otu Satın Almak

Rüyada ısırgan otu satın almak  iş hayatında ve sosyal hayatta verilen ve kesin olduğu düşünülen kararların bazen hatalı olabileceğine delalet eder. Isırgan otu parasal sıkıntıya aile içerisinde yaşanan üzüntülere , kısa ve uzun süreli sürecek olan seyahatlere ve yakın zaman da düğüne işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.