escort alanya

Rüyada “ Isırılmak ” Görmek

Isırılmak
Rüyada ısırılmak, gören kişi için hayır olarak görülmemiş olup, kişinin düşmanları tarafından hezimete uğramasına, iş yaşamında rakiplerine karşı pasif olmaya yorulur.

Rüyada ısırılmak, gören kişi için hayır olarak görülmemiş olup, kişinin düşmanları tarafından hezimete uğramasına, iş yaşamında rakiplerine karşı pasif olmaya yorulur. Bu rüyayı görenlerin ticari yaşamlarında üst üste yenilgiler almasına, ihaleler kaybetmesine delalet eder. Rüyada ısırılmak, rüya sahibinin iş ve sosyal yaşamında art niyetli insanların arasında kalmaya, ayak oyunlarıyla mücadele etmek zorunda kalmasına işaret eder. Gören kişiler için uyarıcı bir rüya olarak da görülmüş olup, kişinin olumsuzluklar gelişmeden önce önlem alması gerektiği olarak da tabir edilmiştir. Rüyada ısırılmak, bazende kişinin en yakınlarından darbe almasına, insanlara olan güven duygusunu kaybetmeye yorumlanır. Aynı zamanda kişinin yüzüne gülüp arkasından iş çevirenlere yorumlanmıştır. Rüyada ısırılmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Isırılmak Ne Demek

Rüyada ısırılmak, rüya sahibinin kötülüklere maruz kalmasına, iş yaşamında dost görünümlü düşmanlar arasında kalmaya tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin yenilgiler yaşamasına, başarısızlıklar ile mücadele etmek zorunda kalacağına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin bozulan iş yaşamının kişiyigergin bir ruh hali içersine sokmasına, bunun da ailevi sorunlara yol açacağına işaret eder.

Rüyada Isırıldığını Görmek

Rüyada ısırıldığını görmek, kişinin çevresindeki çoğu kişiye karşı iyi niyetli davranmasına karşın aynı davranışları görememesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin tüm vefa ve dostane yaklaşımlarına karşı düşmanlık ve art niyetli yaklaşımlar göreceğine rivayet edilmiştir.

Rüyada İnsan Tarafından Isırılmak

Rüyada insan tarafından ısırılmak, kişinin tanıdığı biri tarafından ısırıldığını görmek, rüya sahibinin bu kişiden büyük bir vefasızlık göreceği olarak yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin bu kişi üzerindeki tüm emek ve hakkına rağmen ihanet göreceği olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Köpek Tarafından Isırılmak

Rüyada köpek tarafından ısırılmak, düşman tarafından hezimete uğramaya, başarıları nedeni ile büyük düşmanlar sahibi olmaya yorulur. Gören kişilerin tüm iyi niyetli yaklaşımlarına karşı, aynı tavrı göremeyeceğine, rakipleri tarafından alt edilmeye işaret eder.

Rüyada Kedi Tarafından Isırılmak

Rüyada kedi tarafından ısırılmak, rüya sahibinin gönül bağı ile bağlı olduğu biri ile yollarının ayrılmasına, bu kişiden büyük zarar görmeye işaret eder. Görülen rüya kişinin uğradığı maddi zarardan ziyede bu kişiden gördüğü ihanete yanmasına delalet eder.

Rüyada Örümcek Tarafından Isırılmak

Rüyada örümcek tarafından ısırılmak, görülenin aksine hayır içermek ile beraber gören kişinin şans ve talihinin açıklığı olarak tabir edilmiştir. Gören kişilerin hayırlı havadisler alacağına, alınan haber ile beraber kişinin neşe ve sevinç içersinde kalmasına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.