Rüyada “ İskele ” Görmek

İskele
Aziz Kahraman Rüya Yorumu: Rüyada iskele görmek, rüyada iskelede yürümek, rüyada iskelede denizi seyrettiğini görmek nedir?

Rüyada İskele Görmek; Rüyada iskele görmek kişinin yarım bıraktığı ve sonuçlandırmadığı bazı işlerin tamamlanması gerektiğine işarettir.  Rüyada görülen iskelenin yıkılması sağlam olmayan bir ilişkinin biteceğine ve kişinin zarar göreceğine dalalet eder.

Rüyada Tahta İskele Görmek; Rüyada tahta iskele görmek manevi yükü bulunan akrabadan kendini kurtarmaya, sözlerin yerine getirileceğine, yakında duyulacak sevindirici değişimlere, kazançlı yatırım gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada Demir İskele Görmek; Rüyada demir iskele görmek becerili bir kimseye, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, zahmetsiz elde edilen altına, yüksek mertebeye geleceğine, mutluluğa ermeye, aşk hayatının iyi gittiğine, ulaşılan kuvvete, zenginliğe işarettir.

Rüyada İskelede Yürümek; Rüyada iskelede yürüdüğünü görmek zahmetsiz kazanılan mülke, karlı iş içinde bulunacağına, sevince kavuşmaya, aşk hayatında tatmine, hayırlı arkadaşa, sağlıklı hayata, mutluluğu bulmaya, huzurlu bir hayat süreceğine, bol kısmete işarettir.

Rüyada İskele Yıkılması Görmek; Rüyada iskele yıkıldığını görmek fakirlikten feraha çıkmaya, alın teriyle kazanılan ganimete, arzuların gerçekleşeceğine, gönül ilişkilerinde tatmine, problemlerden uzak olacağına, mutluluğa, sevdikleriyle birlikte mutlu olmaya işarettir.

Rüyada İskeleden Düşmek; Rüyada iskeleden düştüğünü görmek rüya sahibinin bolluğun ve bereketin içine düşeceğine, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına ve bu sayede ömrünün sonuna kadar rahat bir hayata kavuşacağına rivayet edilir. Hayırlara alamet eder.

Rüyada İskelede Tekne Görmek; Rüyada iskelede tekne görmek rüya sahibine büyük mutluluk ve kısmet getirecek günlerin habercisidir. Rüyasında tekne gören kişinin hayatında pek çok olumlu gelişme üst üste yaşanacak ve rüya sahibi hayatının en güzel günlerini yaşayacak demektir. Ferahlık, huzur, esenlik, bereket ve sağlık anlamına gelir.

Rüyada Liman Görmek; Rüyada liman görmek her türlü güçlüğü yenmeye işarettir. Rüyada liman görmek, huzura, rahata ve emniyet içerisinde bulunmanıza işarettir. limanda gemiler görmek, yolcunuz varsa onun gelişine veya evinize çok misafirin gelmesine işarettir.Rüyada liman görmek islami rüya tabiri için tıklayın…

Rüyada Limanda Yürümek; Rüyada limanda yürüdüğünü görmek mutluluğa kavuşmaya, merhametli arkadaşa, görgülü yaşlı kişiye, planların yerine geleceğine, istenilen kuvvete ulaşmaya yorulur. Başka bir değişle Rüyada limanda yürümek ticaret sebebiyle huzursuzluğa, sırların ortaya çıkacağına, cahil bir yöneticiye, sıkıntıdan kurtulamamaya, maddi zorluğa delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.