Rüyada “ Islah Etmek ” Görmek

Islah Etmek
Rüyada ıslah etmek görmek neye delalet eder. Rüyada ıslah etmek görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ıslah etmek görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Islah Etmek Görmek

Rüyada ıslah etmek görmek, rüyada tohum, hayvan vs. ıslahı fıtratın gereklerine uymaya. Bir şeyi adet olanın aksine ve zorla ıslah etmek zulmetmeye, yaratılış ve insan fıtratını zorlamaya ve bunun sonucu gelecek tehlikelere. Ehil ve iyi niyetli ilim ehlinin bizzat yaptığı yahut yapılmasını uygun gördüğü ıslahatı gerçekleştirmek yada buna niyet etmek hayırlı işlerde yardım görmeye. Din gibi değişmez ve değiştirilemez değerlerde ıslahat bozgunculuğa, bid’at işlemeye bunun sonucu toplumun uğrayacağı maddi ve manevi zararlara delalet eder.

Rüyada Islah Evi Görmek

Rüyada ıslah evi görmek, kişinin ıslahhane görmesi, bazı bozuk işlerin düzeltilmesi gerektiğine, kendisinin ıslaha muhtaç olduğuna ve hareketlerine dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Islahhanede bahçe ve ağaç da görülmüş ise, rüyayı gören kişinin psikolojisinin bozulacağına işaret eder. Rüyada bir ıslah evinden çocuk aldığınızı veya oraya bir çocuğu ziyarete ettiğinizi görmek, emrinizde size itaat etmeyen dik kafalı bazı kimselerin bulunduğuna veya evinizde size baş kaldıran bazı akrabalarınızın bulunduğuna ve bu yüzden çok üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada Islah Evinde Yattığını Görmek

Rüyada ıslah evinde yattığını görmek, rüyada kendisinin ıslah evinde ya da yetim yurdunda yattığını görmesi aile içerisinde sıkıntıların meydana gelerek kısa süreli ayrılıkların yaşanacağına işaret ede.  Aynı zaman da ıslah evinde yattığını görmek, yakın bir dostunuzu ziyaret edeceğinize ve  sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı delalet eder.

Rüyada Islah Evini Ziyaret Etmek

Rüyada ıslah evini ziyaret etmek, rüyada bir kimseyi ziyarete gittiğini gören kişi, kısa süre içinde rahatlığa erecek, eli dardan kurtulacak, kafasındaki soru işaretleri, endişeleri, kuşkuları ve kuruntuları yok olacak demektir. Kişi hayat telaşından kurtulup daha sakin bir ruh haline girecektir. Aynı zaman da ıslah evini ziyaret etmek yardıma muhtaç aciz kişilerin sizden medet umması olarak yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.