escort alanya

Rüyada “ Islak ” Görmek

Islak
Rüyada ıslak görmek neye delalet eder. Rüyada ıslak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ıslak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Islak Görmek

Rüyada ıslak görmek ıslak bir zemin kişinin hayatının tehlikede olduğuna ve pek çok düşmanı olduğuna delaletten aynı zamanda da dikkatli olunması konusunda önemli bir uyarı demektir. Islak bir el gören kişinin yanında bulunan ve çok güvendiği birinin yapacağı büyük bir yanlışa veya kötülüğe işarettir. Islak bir yol rüya sahibinin aldığı kararların yanlış olduğunu ve bir an önce başka bir tercih yaparak hayatını daha güvenilir bir zemine çekmesi gerektiğini vurgular. Islak bir mendil görmek ise alınacak bir yardıma delalet eder.

Rüyada Islak El Görmek

Rüyada ıslak el görmek problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, duygusal hayatın yolunda olduğuna, faydalı uğraşlara gireceğine, mutluluğa ermeye, mutlu geleceğe, iyi talihe, kısa zamanda duyulacak memnun edici havadis öğrenmeye, maddi zorluklardan kurtulmaya, tatlı dilli genç akrabaya, ticari getirisi yüksek girişim içinde bulunacağına delalet eder. Ayrıca kedere düşmeye, düşmanından emin olunacağına, huzurunun kaçacağına, fakirliğe, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzleşileceği ne işaret eder.

Rüyada Islak El Sıkmak

Rüyada ıslak el sıkmak büyük bir yanılgı içine düşüleceğine, kişiye iyi görünen ancak gerçekte ona zarar vermek için planlar yapan, büyük bir düşmanla karşılaşmak, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalmak anlamına gelir. Islak el sıkmak yanlış anlaşmalar yapılacağına ve kişinin menfaatine olduğunu düşünen olayların aslında ona zarar verecek durumlar olarak karşısına çıkacağının sinyallerini verir.

Rüyada Islak Zemin Görmek

Rüyada ıslak zemin görmek uyarı olarak ele alınması gereken bir rüyadır ve kişinin şu an içinde bulunduğu şartların kendisine hayır getirmeyecek olduğuna, iş konusunda büyük bir çöküş yaşayabileceğine ve yatırımlarını doğru yapmadığına, gittiği yolun hem kendisi, hem de ailesi için çok tehlikeli sonuçlar doğuracağına delalet eder. Islak zemin görmek kişinin acilen hayatı hakkında tedbir alması ve dikkatli davranması gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Islaklık Görmek

Rüyada ıslaklık görmek bol kazanca işaret eder. Rüyasında ıslak bir şeyi tutmak, yakın bir gelecekte bir mirasa konacağına, ıslak olan şey bir maden ise, kazancının artacağına, bez veya dokuma gibi bir şey ise, mülkünden eline bir hayli para veya mal veya ürün geçeceğine işaret eder.

Rüyada Islak Mendil Görmek

Rüyada ıslak mendil görmek iyi günlere, şöhrete ulaşılacağına, dünyalığa gelecek fazlalığa, vefakar akrabaya, eşiyle refah içinde geçecek ömre, iyi bir işe, verilen sözün tutulacağına, toplum yaşamında huzura, kazanılan nimete, rızkın verimli olacağına, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya delalettir.

Rüyada Islak Elbise Görmek

Rüyada ıslak elbise görmek zorlukla istediği toplu paraya, zorlukla elde ettiği temiz rızka, uğraşarak hasret duyduğu zenginliğe, uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı müjdeye, zorlukla ümit ettiği daha çok kazanca tabir olunur Başka bir değişle düşmanlığını göstermeyen kimseye, sıkıntıya hayata, zarar görülmesine, maddi zorluğa, rahatının bozulacağına delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.