escort alanya

Rüyada “ Islak Mendil ” Görmek

Islak Mendil
Rüyada ıslak mendil görmek, rüya sahibinin bir olay karşısında tarafsızlığını yitirmek zorunda kalmasına, tarafını seçmek durumunda kalmasına işaret eder.

Rüyada ıslak mendil görmek, rüya sahibinin bir olay karşısında tarafsızlığını yitirmek zorunda kalmasına, tarafını seçmek durumunda kalmasına işaret eder. Gören kişilerin ortada kalacağı bir olayın tarafı olmak mecburiyetinde kalaması olarak da delalet eder. Rüyada ıslak mendil görmek, kişinin hiç istemediği halde iki arkadaşı arasındaki husumette bir tarafandan yana olacağını, tarafını tutmadığı arkadaşı ile arasının açılmasına rivayet edilmiştir. Bu rüyyaı görenlerin bir takım ailevi problemler yaşamasına, aile içinden bir birey ile bağlarının kopmasına tabir edilir. Rüyada ıslak mendil görmek, ikili ilişkilerde yaşanan gelişmelerde tatsız olaylara yorulur. Bazen de bu rüya kişinin tanıştığı bir kadına yada arkadaş çevresine yorumlanır. Rüyada ıslak mendil görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Islak Mendil Görmek Nedir

Rüyada ıslak mendil görmek, kişinin arada kaldığı bir durumda tarafını seçmek, kararını vermek zorunda kalmasına işaret eder. Gören kişilerin ailevi tartışmaların ortasında kalmasına, kendi ailesi içinde seçim yapacağına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin sevilen iki taraf arasındaki düşmanlık yüzünden bir tarafdan yana olmak olarak da rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya kişinin haklı veya haksız tarafı belirlemesi olarak da görülmüştür.

Rüyada Islak Mendil Satın Almak

Rüyada ıslak mendil satın almak, rüya sahibinin geçmiş yaşamındaki kararsızlıklarından duyduğu pişmanlığa ifade edilir. Gören kişilerin gelecek yaşamında aldığı kararların sonuna kadar arkasında olmasına, bu sayede atılan adımlarda başarı yakalanmasına yorulur.

Rüyada Islak Mendil İle Elini Silmek

Rüyada elini ıslak mendil ile elini silmek, kişinin yaptığı hatalardan ders almasına, düşülen hatalara bir daha düşmemek olarak yorumlanır. Görülen bu rüya daha düşünceli kararlar almaya, ani adımlardan kaçınmaya bu sayede iş ve özel yaşamdaki memnuniyete delalet eder.

Rüyada Birinden Islak Mendil Almak

Rüyada birinden ıslak mendil almak, rüya sahibinin karar vermekte zorlandığı bir olayda, bir büyüğü sayesinde verilen doğru karara işaret eder. Öğüt almak, istişare yapmak yada bilgi ve tecrübeli birine danışılmak olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Mendil Görmek

Rüyada mendil görmek, kişinin iyi ve kötü gününde yanında olan birine tabir edilmiştir. Bu kişi rüya sahibinin bazen eşi, dostu, akrabaları bazende güvenilen biri olarak yorulur. Kişinin maddi ve manevi olarak her daim yanında olan samimi ve içten brisine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.