Rüyada “ Islak Saç ” Görmek

Islak Saç
Rüyada ıslak saç görmek, rüya sahibinin vurdumduymaz bir yaşam sürdürüp sorumluluğunda bulunan işleri baştan savma yaptığına işaret eder.

Rüyada ıslak saç görmek, rüya sahibinin vurdumduymaz bir yaşam sürdürüp sorumluluğunda bulunan işleri baştan savma yaptığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çevresine karşı güven kaybına sebebiyet vermesine delalet eder. Rüyada ıslak saç görmek,  kişinin hayalperest bir yapıya sahip olup hayata karşı boş vermiş olmasına tabir edilmiştir.  Görülen bu rüya kişinin bu davranışları yüzünden hoş olmayan sözlere maruz kalacağına fakat yine bildiğini okuyacağına yorulur. Rüyada ıslak saç görmek, kişinin iş ve aile sorumluluklarını yerine getirmediğine bu yüzden sık sık problemler yaşamasına yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin hanesinde sorun ve sıkıntıların yaşanacağı olarak da rivayet edilmiştir. Rüyada ıslak saç görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Islak Saç Görmek Ne Demek

Rüyada ıslak saç görmek, rüya sahibinin bencil ve sorumsuzca davranışları yüzünden sorun ve sıkıntılarla boğuşacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendi istek ve davranışları yüzünden çevresindekileri incitip kırmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yapması gereken işleri başından savdığını sorumsuzca davranışlar sergilediğine tabir olunur.

Rüyada Islak Saç Kestirmek

Rüyada ıslak saç kestirmek, kişinin fiziken zorlanacağı işlere yönelmesini rızkını bin bir zorlukla elde etmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında sorun ve sıkıntılar yaşayacağına fakat kısa bir süre sonra normale döneceğine delalet eder.

Rüyada Islak Saçla Gezmek

Rüyada ıslak saçla gezmek, rüya sahibinin eğlence ve gezmeye düşkün bir yaşam sürmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sürmüş olduğu yaşam yüzünden  manevi olarak sıkıntılar yaşadığına ne kadar eğlenceli görünseler de içlerinde huzursuz olduklarına delalet eder.

Rüyada Islak Saçlı Kadın Görmek

Rüyada ıslak saçlı kadın görmek, kişinin iş ve özel yaşamında başarıyı yakalayacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin gönül hoşnutluğu yaşatacak huzur verecek bir hanımla evlilik yapacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin ticari yaşamda saygınlık ve büyük kazanımlar elde edeceğine tabir edilmiştir.

Rüyada Islak Saçı Kurutmak

Rüyada ıslak saçı kurutmak, rüya sahibinin büyük çaba ve zahmetler sonucu emeklerinin karşılığını alacağı olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin hayatında zorlu bir dönemden sonra rahat ve huzura ereceğine delalet eder. Aynı zamanda

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.