Rüyada “ Islaklık ” Görmek

Islaklık
Rüyada ıslaklık görmek neye delalet eder. Rüyada ıslaklık görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ıslaklık görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Islaklık Görmek

Rüyada ıslaklık görmek bol kazanca işaret eder. Rüyasında ıslak bir şeyi tutmak, yakın bir gelecekte bir mirasa konacağına, ıslak olan şey bir maden ise, kazancının artacağına, bez veya dokuma gibi bir şey ise, mülkünden eline bir hayli para veya mal veya ürün geçeceğine işaret eder.

Rüyada Islaklık Hissetmek

Rüyada ıslaklık hissetmek hayırlı işler gerçekleştireceğine, duygusal hayatın iyi gittiğine, merhametli eşe yeminine bağlı olacağına, karlı girişim gerçekleştireceğine, özlemi duyulan bir ilişkiye, rızkın bereketli olacağına, yetenek sahibi bir insana, bol kısmete, sağlıklı yaşamaya, maddi zorluklardan sıyrılmaya işarettir. Aynı zaman da istenmeyen bir olayla yüzleşileceği ne, sağlığın tehlike altında olduğuna, korkuya gerçekleşmesine, üzüntüden sıyrıla mamaya, kötü niyetli bir tanıdık tarafından zarar görmeye yorulur.

Rüyada Islak Zemin Görmek

Rüyada ıslak zemin görmek Uyarı olarak ele alınması gereken bir rüyadır ve kişinin şu an içinde bulunduğu şartların kendisine hayır getirmeyecek olduğuna, iş konusunda büyük bir çöküş yaşayabileceğine ve yatırımlarını doğru yapmadığına, gittiği yolun hem kendisi, hem de ailesi için çok tehlikeli sonuçlar doğuracağına delalet eder. Islak zemin görmek kişinin acilen hayatı hakkında tedbir alması ve dikkatli davranması gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Islak Görmek

Rüyada ıslak görmek görülen nesneye veya duruma göre anlam değiştirir. Islak bir zemin kişinin hayatının tehlikede olduğuna ve pek çok düşmanı olduğuna delaletten aynı zamanda da dikkatli olunması konusunda önemli bir uyarı demektir. Rüyada ıslak bir şeye dokunmak; rüyayı görenin yakında mahkeme kapısına düşeceğine, bu işten kurtulmak için çok para ve çaba harcayacağına işarettir.

Rüyada Birini Islak Görmek

Rüyada birini ıslak görmek zorlukla hasret duyduğu huzura, zorlukların ardından kavuştuğu iyiliğe, çektiği zorlukların sonunda özlediği şöhrete, zorlukla özlediği mülke, sıkıntıya düşerek kazandığı hünere tabir edilir. Olumlu olarak ta rüyada birini ıslak görmek birini ıslak görmek, zorlanarak düşlediği rahatlığa, sıkıntıyla ümit ettiği şöhrete, uğraş vererek gözlediği itibarlı mertebeye, cefa çekerek hayalini kurduğu itibarlı mertebeye, kısa sürede alınacak sevindirici havadis öğrenmeye tabir edilir.

Rüyada Islak El Görmek

Rüyada ıslak el görmek problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, duygusal hayatın yolunda olduğuna, faydalı uğraşlara gireceğine, mutluluğa ermeye, mutlu geleceğe, iyi talihe, kısa zamanda duyulacak memnun edici havadis öğrenmeye, maddi zorluklardan kurtulmaya, tatlı dilli genç akrabaya, ticari getirisi yüksek girişim içinde bulunacağına delalet eder. Ayrıca kedere düşmeye, düşmanından emin olunacağına, huzurunun kaçacağına, fakirliğe, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzleşileceği ne işaret eder.

Rüyada Islak El Sıkmak

Rüyada ıslak el sıkmak  büyük bir yanılgı içine düşüleceğine, kişiye iyi görünen ancak gerçekte ona zarar vermek için planlar yapan, büyük bir düşmanla karşılaşmak, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalmak anlamına gelir. Islak el sıkmak yanlış anlaşmalar yapılacağına ve kişinin menfaatine olduğunu düşünen olayların aslında ona zarar verecek durumlar olarak karşısına çıkacağının sinyallerini verir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.