escort alanya

Rüyada “ Islanmak ” Görmek

Islanmak
Rüyada ıslanmak görmek neye delalet eder. Rüyada ıslanmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ıslanmak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Islanmak Görmek

Rüyada ıslanmak görmek, rüya sahibi için dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların ardından şifa bulması anlamına gelir. Bu rüya, rüya sahibi için düşse de mutlaka yeniden ayağa kalkacak kadar güç bulması ile tabir edilir. Rüyada ıslanmak, rüya sahibinin dertlerinin arkasından yaşanacak olan esenliğe ve ferahlığa işaret eder.

Rüyada Islandığını Görmek

Rüyada ıslandığını görmek, çiseleyen yahut normal olarak yağan yağmur altında ıslanmak rahmet ve berekete, Allah’ı Tealayı çokça zikretmeye, sağlık ve zindeliğe işaret eder. Rüyada sağanakta yahut başka bir şekilde ıslanmak, arzu ve isteklerin sabır ve çalışmayla gerçekleşmesine yorumlanır. Rüyada çok fazla ıslanmak, başarısızlıklarla geçecek bir zamana, bu başarısızlıktan sonra mutluluğa ve güzel hayata tabir edilir.

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak, büyük kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibi uzun zamandır unuttuğu manevi ve dini duyguları yeniden hatırlayacak ve Allah yolunda adım atacak, rabbine el açıp kendisinden af dileyerek şefaate kavuşacak demektir. Ayrıca maddi sıkıntılarından kurtulup, zenginlik bulacaktır.

Rüyada Suda Islanmak

Rüyada suda ıslanmak, rüyasında suda ıslandığını gören kişinin üzerine hakkın rahmeti yağacak, rüya sahibi hak tarafından hidayete erecek, hayırlı ve güzel günler yaşayacak, gönlü rahatlığa erecek ve tüm borçlarından, sıkıntılarından da kurtulacak.

Rüyada Hortumla Islanmak Görmek

Rüyada hortumla ıslanmak görmek, sıkıntıya düşerek özlediği daha iyi bir hayata, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu daha çok kazanca, zorlukları aşarak hak ettiği müjdeye, sıkıntı sonrasında elde ettiği saygınlığa anlamı taşır, Rüyanız olumsuz şekliyle: hortumla ıslanmak, uğraş vererek elde ettiği onura, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı refaha, bir kaç gün içinde alınacak mutlu edici habere, verdiği uğraşların sonunda hak edilen hünere, yenilgiden sonra hak ettiği feraha, yakında duyulacak iyi değişimlere anlamı taşır.

Rüyada Deniz Suyu İle Islanmak Görmek

Rüyada deniz suyu ile ıslanmak görmek, finansal yükü olan yabancıdan uzaklaşılacağı na, kötü huylu kişi eliyle fenalık görmeye, yardım alarak gözlediği büyük güce, zorlukla birlikte ümit ettiği nimete tabir olunur, Olumsuz tabir olarak rüyanız: deniz suyu ile ıslanmak, uğraşlarının sonunda hak edilen zafere, bir kişiden yardım isteyerek hayalini kurduğu zafere işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.