escort alanya

Rüyada “ Islatılmak ” Görmek

Islatılmak
Rüyada ıslatılmak, çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin üstüne adeta berek yağmasına, yaşamının tümden değişim yaşamasına delalet eder.

Rüyada ıslatılmak, çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin üstüne adeta berek yağmasına, yaşamının tümden değişim yaşamasına delalet eder. Gören kişilerin hayatta istediği tüm şeyleri elde edecek maddi ve manevi gücü olmasına yorulur. Rüyada ıslatılmak, hayırlara vesile olan bu rüya kişinin iş ve özel yaşamında huzur ve mutluluğu bulmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin geniş ve helal rızıklara ulaşmasına, iş yaşamında büyük başarılara nail olmasına yorumlanır. Rüyada ıslatılmak, kısmet ve muradın gerçekleşmesi olarak da yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin anlayış sahibi, sorumluluklarının bilincinde olan biri ile hayatını birleştirmesine, bu kişi ile mutlu mesut bir ömür geçirmeye yorumlanmıştır. Rüyada ıslatılmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Islatılmak Ne Demek

Rüyada ıslatılmak, rüya sahibi ticaret ile uğraşan biri ise, kişinin bol kazançlar elde edeceği bir alana yönelmesine, bolluk içersinde olmaya yorulur. Rüyada ıslatıldığını görmek, rızık kapılarının her daim açık olmasına, kazananılan mal ve mülkün bereketini görmek olarak da yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin toplum nezdinde itibar sahibi olmasına vesiledir.

Rüyada Hortumla Islatılmak

Rüyada hortumla ıslatılmak, kişinin solan yüzünde güller açmasına, dert ve sıkıntının sona ermesine rivayet edilmiştir. Rüyada hortumla ıslatıldığını görmek, girilen işlerde güzel kazançlar elde etmaye, hayatını güzel yönde yönlendirmesine işaret eder. Gören kişilerin bolluk ve zenginlik içersinde bir yaşama kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada Suyla Islatılmak

Rüyada suyla ıslatılmak, kişinin hakkını tamamı ile alacağına, emek ve çabalarının karşılığını almak olarak da yorumlanır. Görülen bu rüya geçim derdi yaşanmadan hayatı idame ettirmeye, helal yollardan kazanç sağlamaya tabir olunur.

Rüyada Biri Tarafından Islatılmak

Rüyada biri tarafından ıslatılmak, kişinin zor günlerin yakın bir dostu tarafından atlatılmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşadığı maddi sorunları, ömür boyu vefa duygusu içersinde kalacağı bir ahbabı tarafından verilen destek sayesinde atlatması olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Islatılmış Nohut Görmek

Rüyada ıslatılmış nohut görmek, kişinin attığı adımlar sayesinde iş yaşamında büyüme yaşamasına işaret eder. Rüyada ıslatılmış prinç görmek, rüya sahibinin ufak bir sermaye zamanla büyük bir işveren konumuna gelmesine yorulur. Rüyada ıslatılmış bulgur görmek, kişinin malının üstüne mal, parasının üstüne para eklemesine yorumlanır. Gören kişilerin büyük kazançlara nail olup lüks bir yaşam süreceğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.