Rüyada “ Islık Çalmak ” Görmek

Islık Çalmak
Rüyada ıslık çalmak görmek neye delalet eder. Rüyada ıslık çalmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ıslık çalmak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Islık Çalmak Görmek

Rüyada ıslık çalmak görmek, Rüyada şekli ve zamanı nasıl olursa olsun ıslık çalındığı veya ıslık sesinin duyulduğunun görülmesi; haberle tabir edilir. Rüyada gece ıslık çalındığının görülmesi iyiye yorumlanmaz. Rüyanızda ıslıkla bir şarkı, bir marş veya bir melodi çaldığınızı görmeniz veya çalındığını işitmeniz, müjdeli bir haber alacağınıza işaret eder. Bazılarına göre: Rüyada ıslık çalmak iyiye ve hayra alâmet değildir. Çünkü harama, yol kesmeye ve zengin kişiler için keder ve sıkıntıya maruz kalmaya işarettir.

Rüyada Birinin Islık Çalması Görmek

Rüyada birinin ıslık çalması görmek,  sıkıntıyla hayalini kurduğu büyük güce, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu müjdeye, istenilen bir kazanca, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu toplu paraya, zorlukla birlikte hasret duyduğu mala manasına gelir, Olumlu anlam olarak rüyanız: birinin ıslık çalması, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu toplu mala, zorluklara göğüs gererek hak ettiği feraha, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği şana, yardım alarak umduğu varlığa, hatalarının ardından beklediği şana manasına gelir.

Rüyada Islık Çalan Birini Görmek

Rüyada ıslık çalan birini görmek, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya, yüksek kısmete, mutluluğa, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, paraya gelecek bolluğa, özlemi duyulan bir ilişkiye, yetenekli bir kimseye, dostlarla eğlenmeye, duygusal hayatın iyi gittiğine, verimli işler yapacağına yorulur.

 

Rüyada Islık Duymak Görmek

Rüyada ıslık duymak görmek, keyifli zamanlar geçiren kişilerin olduğuna yorumlanır. Çevresine neşe veren insanları temsil eder. Geceleyin ıslık sesi duymak, şansızlık olarak yorumlanır. Kendinizin ıslık çaldığını rüyada görmek çok neşeli vaziyetlerin durumların olacağını gösterir. Islık duymak, güzel bir oluşumun gelişeceğini gösterir. Müjdeli bir haber alacağınızı belirtir.

Rüyada Islık Çalmaya Çalışmak

Rüyada ıslık çalmaya çalışmak,  bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği iyi bir geleceğe, parasal külfeti olan arkadaştan kendini kurtarmaya, zorlanarak hak ettiği büyük güce, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği hünere anlamına gelir, Bazen de ıslık çalmaya çalışmak, verdiği uğraşların sonunda beklediği mala, zorlukları aşarak hayalini kurduğu servete, zorlukla birlikte ümit ettiği kazanca, bir kaç gün içinde duyulacak memnun edici haber almaya, kaybettikten sonra gözlediği berekete, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği şerefe anlamına gelir.

Rüyada Gece Islık Çalmak Görmek

Rüyada gece ıslık çalmak görmek, iyiye yorulmaz. Islık sesi işitmek, bazı üzücü haberler nedeniyle planlarınızı değiştirmek zorunda kalacaksınız demektir. Kalın ıslık sesi, görenin yakınlarına hoşgörülü yaklaşması gerekir demektir. Tiz ıslık sesi, hiç beklemedik bir zamanda para kaybedeceğine yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.