Rüyada “ Islık ” Görmek

Islık
Rüyada ıslık görmek neye delalet eder. Rüyada ıslık görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ıslık görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Islık Görmek

Rüyada ıslık görmek, rüyada ıslık sesi duymak, üzücü haberlerden dolayı planlarınızı değiştirmek zorunda kalacağınızı işaretidir. Islık çalmaksa mutlu olacağınız anlamındadır. Yaklaşan uğursuzluğu haber verir. Rüyada her hangi şekilde olursa olsun islik çalmak veya islik sesi duymak habere işarettir. Gece işitilen ıslık sesi veya çalınan ıslık hayırlı değildir. Islıkla bir melodi veya şarkı veya marş çaldığını gören veya çalındığını işiten müjdeli bir haber alır.

Rüyada Islık Çalmak

Rüyada ıslık çalmak, hayra alamet etmez. Art niyetlere, geçimsizliğe, huysuzluğa, soruna ve sıkıntıya yorulur. Hastalık ve borç olarak ifade edilirken bir diğer yandan da hayırsız kişilerle karşılaşmaya, onlar nedeni ile belaya düşmeye, zarara uğramaya ve sıkıntılı günler geçirmeye işaret eder. Uğursuzluk anlamına gelir, kişinin işini kaybedeceği, ekmeksiz ve parasız kalacağı ve uzun zaman belini doğrultamayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Islık Çalmaya Çalışmak

Rüyada ıslık çalmaya çalışmak, varlıklı insana, mutluluğa kavuşmaya, kazançlı işler yapacağına, verdiği sözüne bağlı duracağına, ferahlığa, memuriyette mertebeye çıkacağına, kendisini sevenlerle birlikte mutlu olmaya, fakirlikten sıyrılmaya, beceri sahibi bir kişiye, mala gelecek artışa, sevince kavuşulacağına delalettir. Ayrıca kederden kurtulamamaya, sefalete, sıkıntıya düşmeye, ticaret alanında başarısızlığa, düşmanından emin olunacağına delalettir.

Rüyada Islık Çalan Birini Görmek

Rüyada ıslık çalan birini görmek,  gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya, yüksek kısmete, mutluluğa, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, paraya gelecek bolluğa, özlemi duyulan bir ilişkiye, yetenekli bir kimseye, dostlarla eğlenmeye, duygusal hayatın iyi gittiğine, verimli işler yapacağına yorulur. Nadiren de korkuya olmasına, fukaralığa, cimri bir kişiye, saklanan sırların açığa dökülmesine, dara düşmeye işarettir.

Rüyada Islık Sesi Duymak

Rüyada ıslık sesi duymak, tatsızlık olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin elinin kolunun bağlanacağı, çaresiz kalacağı, kimseden destek göremeyeceği anlamına gelir. Kişinin mutsuz olmasına neden olacak olayların yaşanacağına ve asılsız sözlerin işitileceğini delalet eder.

Rüyada Gece Islık Çalmak Görmek

Rüyada gece ıslık çalmak görmek, iyiye yorulmaz. Islık sesi işitmek, bazı üzücü haberler nedeniyle planlarınızı değiştirmek zorunda kalacaksınız demektir. Kalın ıslık sesi, görenin yakınlarına hoşgörülü yaklaşması gerekir demektir. Tiz ıslık sesi, hiç beklemedik bir zamanda para kaybedeceğine yorulur.

Rüyada Düdük Sesi Duymak

Rüyada düdük sesi duymak, hayırlara tabir edilir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek gelişmeler olacağına, kişinin hedeflediği işi alacağına ve kendi ayaklarının üzerinde durmayı başaracağına işaret eder. Kişinin, hayatında yenilikler ve güzellikler yaşanacak demektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.