escort alanya

Rüyada “ İsmail A.s ” Görmek

İsmail A.s
Rüyada İsmail A.s görmek neye delalet eder. Rüyada İsmail A.s görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada İsmail A.s görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada İsmail A.s Görmek

Rüyada İsmail A.s görmek, Bir kimsenin rüyasında İsmail (a.s.)’ı görmesi; o kimsenin Fesahat (güzel konuşma) ve başkanlığa nail olur. Allah için camı ve mescit yaptırır, bazen de rüyada İsmail (a.s.)ı görmek; verilen sözün yerine getirileceğine, bazı tabircilere göre de kişinin rüyada İsmail (a.s.)’ı görmesi; o kimsenin siyasete atılacağına işaret şeklinde tabir olunur. İsmail ( a.s ) rüyada gören kimse aydınlık ve reisliğe kavuşur. Allah için cami ve mescit yaptırır. Bazen de İsmail ( a.s ) görmek rüya sahibi için birisi tarafından yapılan vaadin yerine getirilmesidir.

Rüyada Peygamber Efendimizi Görmek

Rüyada peygamber efendimizi görmek, Rüyada Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (SAV)’ı görmek o kişinin genel olarak dünya ve ahiret akıbetinin hayır olacağına işarettir. Rüya sahibi sıkıntılarından kurtulur gönlü feraha erer. Hapiste ise hapisten kurtulur, üzüntü ve keder içinde ise dertlerinden kurtulur. Kuşatma altında olanlar, kıtlıkta olanlar hepsi refaha erer. Eğer Hz. Peygamber Efendimizi görenler Mahsun ise muzaffer olur, korku içinde iseler emin olurlar.

Rüyada Peygamber Efendimizin Konuştuğunu Görmek

Rüyada peygamber efendimizin  konuştuğunu görmek, sıkıntılarının sonunda kazandığı kazanca, umudunu yitirdikten sonra ümit ettiği mala, cefa ile birlikte hak edilen mutluluğa, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu sevince delalettir, Olumlu bir ifadeyle rüyanız: peygamber efendimizin konuştuğunu görmek, umudunu kestikten sonra kavuştuğu mala, anlayışlı genç kişiye, zorluklarla mücadele ederek özlediği büyük güce, sıkıntıları aşarak gözlediği şerefe, sıkıntı sonrasında hayalini kurduğu yüksek mertebeye, kısa zamanda alınacak memnun edici havadise delalettir.

Rüyada Peygamber Efendimizin Sesini Duymak

Rüyada peygamber efendimizin sesini duymak, zahmet çekerek istediği paraya, sıkıntı sonrasında kazandığı sevince, kaybettikten sonra gözlediği daha sağlıklı bir hayata, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı berekete, uzun bir bekleyişin sonunda özlediği daha iyi kazanca işaret ettiği söylenir, Rüyanızı başka bir değişle anlatmak gerekirse peygamberimizin sesini duymak, verdiği uğraşların sonunda beklediği rahata, umudunu yitirdikten sonra hak edilen hünere, sıkıntı sonrasında hak edilen berekete, sıkıntı çekerek kavuştuğu toplu kazanca, ümitsizlikten sonra düşlediği rahata işaret ettiği söylenir.

Rüyada Peygamber Efendimizle Konuşmak

Rüyada peygamber efendimizle konuşmak, kısa sürede öğrenilecek sevindirici haber duymaya, sağlıklı yaşamaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, faydalı uğraşlar yapacağına, iş yerinde terfiye, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, mülke gelecek berekete, malın verimli olmasına, sıkıntı çekmeden elde edilen ganimete, ticari getirisi yüksek girişimler yapacağına, hayırlı işler yapacağına yorumlanmaktadır.  Aynı zamanda yalancı bir düşmana, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, fena huylu bir insan eliyle fenalık görmeye, kedere düşmeye, mes’uliyetten dolayı mağdur olunacağına yorumlanmaktadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.