Rüyada “ Ispanak ” Görmek

Ispanak
Rüyada ıspanak görmek sağlık sorunları yaşayan kimse için iyileşmeye ve sıhhat bulmaya, ticaret ehli kimse için bol kazanç elde etmeye, zenginliğe ve zengin kimse için malının artmasına yorumlanır.

Rüyada Ispanak Görmek; Rüyada ıspanak görmek  sağlık sorunları yaşayan kimse için iyileşmeye ve sıhhat bulmaya, ticaret ehli kimse için bol kazanç elde etmeye, zenginliğe ve zengin kimse için malının artmasına yorumlanır. Rüyada ıspanak görmek hem iyi hem de kötü şeylere işaret eder. Rüyada çürümüş ıspanak görmek sıkıntıya ve üzüntüye işaret ederken, yemeği yapılmış ıspanak görmek sağlık sorunları için deva bulacakları anlamına gelir. Eğer ıspanak taze ve canlıysa, bol kazanca, yüklü miktarda paraya, değerli eşyaya, malın ve mülkün çokluğuna işaret eder. Rüyasında ıspanak gören kişinin kısmeti açılır, cebi parayla dolar, işleri yolunda gider, malına mal eklenir. Hasta kişiler rüyada ıspanak görürlerse sağlıklarına geri kavuşurlar. Rüyada bahçede ıspanak görmek, hayırlı haber almaya, gönlünüze su serpecek gelişmelere yorulur.

Rüyada Ispanak Almak; Rüyada ıspanak almak becerili bir kimseye, memuriyette makama çıkılacağına, gelirin verimli olacağına, dingin olacağına, maddi zorluklardan uzak durmaya, sevince kavuşmaya, hayırlı akrabaya, tertemiz ziynete, bol talihe, içten davranan yaşlı akrabaya, mala gelecek bolluğa yorumlanmaktadır. Rüyada ıspanak almak olumsuz olarak ta fenalığını saklayan yöneticiye, üzülmeye, üzüntüden sıyrıla mamaya, içinden çıkılması zor bir durumla karşılaşılacağına, mes’uliyetten dolayı rahatsız olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Ispanak Yemek; Rüyada ıspanak yemek tüm hayırlı işlere işaret eder. Rüyasında ıspanak yediğini gören kişi dar daysa feraha erişir, üzgünse müjdeli haber alır sevinir, eğer sıhhati bozulmuşsa eski sıhhatli ve güzel günlerine geri döner. Rüyada ıspanak görmek  şifa anlamına da gelir.  Rüya alimlerimize göre ıspanak İbn-i Sirin Ispanak yemek; zarara ve mal varlığınızın azalacağına Çağdaş Ulema Ispanak yemek : sağlık durumunuzun iyi olduğuna veya olacağına işarettir. Seyyid Süleyman Ispanak almak: veya pişmiş olarak yemek, üzüntüdür. Rüya sahibi hasta ise iyi olur. Molla Cami  Bir adamın rüyada ıspanak yediğini görmesi, hastalığından şifa bulacağına veya herhangi bir maddi sıkıntıdan kurtulacağına işarettir der. Rüyada yumurtalı ıspanak yemek, anlaşmazlıkların çözüme ulaşmasına, tartışmaların son bulacağına rivayet edilir. Aynı zamanda afiyet ve keyfinizin yerinde olacağına yorumlanmıştır. Rüyada yoğurtlu ıspanak yemek ise, hayırlı kazanç ve imkanlara nail olmaya vesiledir. Gören kişi için dert ve tasanın biteceğine delalet eder.

Rüyada Ispanak Yemeği Görmek; Rüyada ıspanak yemeği görmek hastalıktan muharip olan ya da şifa bekleyen hastalar için umut anlamına gelir. Hasta kişi rüyasında ıspanak yemeği görürse yakın zamanda iyileşecek ve ayağa kalkacaktır.  Rüyada ıspanak böreği görmek hasta insan için şifa bulmaya, maddi konularda sıkıntı yaşayan insan için bu sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada ıspanak yemek murada ermeye işarettir.

Rüyada Taze Ispanak Görmek;Rüyada taze ıspanak görmek hayırlara yorumlanır. Rüyasında körpe ıspanak gören kişinin şansı ve bahtı açık olur. İşlerinde bol kazanç ve bol rızık elde eder. Büyük bir variyete kavuşur. Rüyada taze ıspanak görmek ne denli iyiyse çürümüş ıspanak görmek o denli kötüdür. Rüyasında çürümüş ıspanak gören kişinin başı derde girer, kötü olaylarla karşılaşır, yıkılıp, üzüleceğine dair haberler alır.

Rüyada Ispanak Doğramak

Rüyada ıspanak doğramak, düş sahibinin sağlık sorunları var ise şifa bulmasına tabir edilir. Ayrıca hanedeki bolluk ve bereketin daim olması olarak da yorumlanmıştır. Rüyada ıspanak doğradığını görmek, tasa ve endişeden kurtulmaya işaret eder. Rüyada çamurlu ıspanak yıkamak, zor günlerin geride kalmasına, aydınlık günlerin yakın olduğunu bildirir. Rüyada ıspanak ekmek ise, tüccar için kazançlı günlere, çiftçi için bolluk içinde geçecek hasada yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.