Rüyada “ İspinoz Kuşu ” Görmek

İspinoz Kuşu
Rüyada ispinoz kuşu görmek neye delalet eder. Rüyada ispinoz kuşu görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ispinoz kuşu görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada İspinoz Kuşu Görmek

Rüyada ispinoz kuşu görmek, rüyanızda bir ispinoz kuşu görmeniz; yapacağınız işlerinizde biraz kararsız olduğunuzdan dolayı düşünmeniz gerektiğine, bir türlü de ne yapmak istediğinize karar veremediğiniz için işlerinizin gittikçe kötüye gittiğine yorumlanır.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada muhabbet kuşu görmek, rüya sahibinin hoş sohbet oluşuna, tatlı diline, insanlarla muhabbette olduğuna tabir edilir. Rüyada muhabbet kuşu görmek hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin dileklerinin gerçekleşmesine, işlerinden hayır görmesine, aile içinde keyfinin yerinde olmasına ve arkadaşları ile hoş sohbet kalmasına yorulur.

Rüyada İspinoz Kuşu Beslemek

Rüyada ispinoz kuşu beslemek, Rüya sahibinin sıkı sıkıya uyduğu ve asla taviz vermediği düşünce ve inançları olarak tabir edilir. Rüya sahibi hayattaki değerlerine çok bağlıdır ve her gün bunları hatırlayarak ve bunlara uyarak yaşıyor demektir.

Rüyada İspinoz Kuşu Yakalamak

Rüyada ispinoz kuşu yakalamak, büyük bir şans ve kısmet bulmak anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını olumlu yönde etkileyecek bir fırsat yakalaması şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibinin eline büyük bir iş olanağı geçecek ve bu fırsat, kendisini bir ömür ihya etmeye yetecek kadar fayda ve mutluluk getirecek demektir.

Rüyada İspinoz Kuşu Yumurtası Görmek

Rüyada ispinoz kuşu yumurtası görmek, rüya sahibinin gelecekte çok varlıklı biri olacağına ve hayattaki tüm hedeflerine ulaşacağına yorulur. Rüyasında muhabbet kuşu yumurtası gören kişi, ileride ununu eleyip, eleğini asma zamanı geldiğinde, hiçbir şey düşünmeden, bacaklarını uzatıp, tüm sorunlardan arınmış ve rahat edeceği bir hayata kavuşmuş olmak için şimdiden bunun alt yapısını oluşturuyor demektir.

Rüyada İspinoz Kuşu Kakası Görmek

Rüyada ispinoz kuşu kakası görmek, Hayır getirecek yeni bir başlangıç yapma imkanı elde etmek anlamına gelir. Rüyada sokakta yürürken kafaya ispinoz kuşu kakası gelmesi, kişinin keyfini yerine getirecek, gülüp geçeceği komik ve eğlenceli bir olayla karşılaşmasıdır. Anlık yani kısacık sürecek bir sevinç yaşamaya işaret eder. Rüyada ispinoz kuşu kakası toplamak, yaşamdan beklentilerin artacağına işaret eder.

Rüyada İspinoz Kuşu Kaybetmek

Rüyada ispinoz kuşu kaybetmek, rüyada sarı ispinoz kuşu kaybettiğini görmek, kişinin kendisiyle ilgili karşılaşacağı bireysel bir sorundur. Borç, hastalık ya da sıkıntı gibi. Rüyada mavi ispinoz kuşu kaybettiğini görmek, aile içinde yaşanacak problemler demektir. Rüyada yeşil ispinoz  kuşu kaybettiğini görmek, rüya sahibinin bir girişimi nedeniyle insanlar tarafından yadırganacağına ve dışlanacağı na neden olacak bir girişimde bulunacağına yorulur.

Rüyada İspinoz Kuşu Ötmesi Görmek

Rüyada ispinoz kuşu ötmesi görmek, Gidilecek bir misafirlikte, düğünde, nikahta, yemekte, eğlencede yani bir davette hoş ve güler yüzle karşılanmaya ve bundan büyük memnuniyet duymaya delalet eder. Rüyada ölü ispinoz kuşunun ötmesi, rüyayı gören kişinin engele takılmış bir nasibinin önünün açılmasıyla birlikte o nasibi alması demektir.  Rüyada hasta ispinoz  kuşunun ötmesi, onulmaz denilen yaraların, hastalıkların iyileşmesi, acıların dinmesi ve her şeyin yavaş yavaş düzene girmesi anlamına gelir.

Rüyada İspinoz Kuşu Hediye Almak

Rüyada ispinoz kuşu hediye almak, rüyada dişi ispinoz kuşu hediye almak, erkek rüya sahipleri için cefakar, sadık, temiz, titiz, üsluplu ve çalışkan bir eşe alamet eder. Rüyada erkek ispinoz kuşu hediye almak da bayan  rüya sahipleri için üstün vasıfları olan, saygıdeğer, mert, özü sözü bir eş demektir. Rüyada yavru ispinoz kuşu hediye almak, meşakkat ve sabır gerektirecek buna karşın ileride keyfi sürülecek bir işe kalkışmaktır.

Rüyada İspinoz Kuşu İle Konuşmak

Rüyada ispinoz kuşu ile konuşmak, rüyayı gören kişinin insan ilişkilerinin ve onlarla olan diyaloğunun çok güçlü olduğuna delalet eder. Her düşünceden, her yaştan, her inanıştan ve her kültürden insanla ortak bir yönü bulup ortaya çıkarmak gibi bir yetenek sahibi olmaktır. Rüyada konuşan bir muhabbet kuşu ile karşılıklı konuşmak, yumuşak başlı, uyumlu, sakin, anlayışlı ve hoşgörülü bir insan olmak sayesinde herkes tarafından sevilen ve sayılan bir insan olmaya yorulur.

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek, hem iyi hem de kötü şeylere işaret eder. Rüya sahibi eğer daha önce hiç görmediği bir kuşu, rüyasında görürse bu kazanca ve güzel işlere işaret eder. Eğer kuş, bir evden bir şey alırsa ve o evde hasta yatağında olan biri varsa, bu ölümü işaret eder. Rüyada büyük bir kuş görmek çok hayırlıdır, güçlü, saygın, makam sahibi ve malı çok olan kimse demektir. Rüyada güzel ve sevimli bir kuş görmek duyulacak olan güzel ve müjdeli bir habere, ürkütücü ve sevimsiz olan bir kuş ise bunun tam aksine sıkıntı verecek olan bir habere işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.