escort alanya

Rüyada “ Issız Yer ” Görmek

Issız Yer
Rüyada ıssız yer görmek neye delalet eder. Rüyada ıssız yer görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ıssız yer görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Issız Yer Görmek

Rüyada ıssız yer görmek, Bir kimsenin rüyada ıssız bir yer görmesi: “En ıssız ev, orada sirke bulunmayan evdir.” hadis-i şerifince ev halkının katıksız kalmasına, üzüntü, keder ve sıkıntıya delalet eder.  Rüyada ıssız bir yerde kaldığını görmek üzüntü ve kedere düşmeye, rüya sahibinin ailesinin maddi sıkıntı içine düşmesine ve muhtaç duruma gelmesine, yolunu şaşırmaya işaret eder.Rüyada ıssız yerden çıktığım görmek ise bu rüyanın tam tersiyle yorumlanır, bu rüyayı gören kimse sıkıntılarından, üzüntülerinden, gelecek olan musibetlerden kurtulur ve feraha erer.

Rüyada Issız Ev Görmek

Rüyada ıssız ev görmek, cefa ile birlikte hak ettiği itibarlı mertebeye, art niyetli bir insana, hatır sayılır güce ulaşmaya, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu az olan kazancının artacağına şeklinde tefsir edilebilir, Bununla birlikte: ıssız ev görmek, zorlanarak elde ettiği ticari kazanca, yakında öğrenilecek iyi haber duymaya, uğraşlarının sonunda elde ettiği temiz rızka işaret edilir.

Rüyada Issız Sokak Görmek

Rüyada ıssız sokak görmek, insanın gördüğü rüya itibariyle, güvende yaşamaya, dostlarının kıymetini bileceğine, faydalı işler gerçekleştireceğine, sadık bir kimse olacağına, mutlu bir yuva kuracağına, komşularına destek olacağına, konu komşuya karşı gösterişe, mutlu bir hayata, gıpta ile bakılacak güce, çağa ayak uyduracağına, birinin hayatını kurtaracağına şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Issız Yol Görmek

Rüyada ıssız yol görmek, ümitsizlikten sonra umduğu şana, zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği daha iyi bir hayata, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu daha iyi bir hayata, yenilgiden sonra gözlediği huzura tabir olunur, Olumsuz tefsir olarak: ıssız yol, zahmet çekerek hasret duyduğu servete, zahmet çekerek umduğu hayra, kaybettikten sonra gözlediği haysiyete, uğraş vererek düşlediği galibiyete, sıkıntı çekerek hak edilen şana işaret edilir.

Rüyada Issız Yolda Yürümek

Rüyada ıssız yolda yürümek,  iyi gelire, sevecen yaşlı adama, mutlu olmaya, getirili girişim gerçekleştireceğine, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, faydalı uğraşlara gireceğine, emniyette hissetmeye, kısa sürede alınacak sevindirici haber almaya, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, paranın temiz olacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan ganimete yorulur.

Rüyada Issız Yolda Kaybolmak

Rüyada ıssız yolda kaybolmak, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, gönül ilişkilerinde feraha, sevecen orta yaşlı akrabaya, iyi kısmete, sevdikleriyle birlikte yaşamaya, birikmiş paraya, zengin kimseye, verimli işler gerçekleştireceğine, sevince ermeye, güvenli yaşamaya, huzura ermeye delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.