Rüyada “ Istakoz ” Görmek

Istakoz
Rüyada ıstakoz görmek rüya sahibinin, yıllardır gülmeyen talihinin artık güleceğine, şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyada ıstakoz görmek bol para kazanmaya işaret eder.

Rüyada Istakoz Görmek; Rüyada ıstakoz görmek rüya sahibinin, yıllardır gülmeyen talihinin artık güleceğine, şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine delalet eder.  Rüyada ıstakoz görmek bol para kazanmaya işaret eder. Istakoz yediğini gören kimse işlerinde başarılı olur. Eline de miras yolu ile bir para geçer.Rüya sahibinin iş hayatında şansının açılacağına da delalet edilir.

Rüyada Istakoz Yemek; Rüyada ıstakoz yemek dostluklarında huzura, düşkünlükten sıyrılmaya, vefalı akrabaya, verdiği söze sadık duracağına, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, eşiyle muhabbete, alın teriyle kazanılan ganimete, sağlıklı yaşamaya, memuriyette mertebeye ulaşılacağına güzel talihe işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da Rüyada ıstakoz yemek  bencil bir insana, zorluğa düşmeye, sağlığın tehlike altında olduğuna, maddi zorluğa, düşmanlığını saklayan kişiye işaret eder.

Rüyada Karides Görmek; Rüyada karides görmek hayal kırıklığı yaşatan bir kimseye yeniden şans vermeye , verdiğiniz şansı değerlendirecek ve sizi şaşırtacak eski bir dosta delalettir. Rüyanızda karides görmek  sevdiğinizi sandığınız bir dostunuz veya yakınınızın size karşı olan bir ihanetini görünce şaşkına döneceğinize ve dolayısıyla üzüleceğinize, rüyanızda karides yediğinizi görmeniz, dost ve ahbaplarınızla aranızın açılacağına işaret eder.

Rüyada Karides Yemek; Rüyada karides yemek rüya sahibinin neşesinin kaçmasına neden olacak bazı olayların meydana geleceğine, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine delalet eder. Fakat unutmayın ki, rüyalar bir bütün olarak yorumlanmalıdır.

Rüyada Yengeç Görmek; Rüyada yengeç görmek Rüyada yengeç gören kişinin hayatında bir süre bazı belirsizlikler ve karmaşalar yaşanacak dolayısıyla bu da rüya sahibinde kafa karışıklığı yaratacak demektir. Rüyada yengeç görmek özel hayatla da tabir edilir. Kişinin evliliğinde ya da ilişkisinde bazı fikir ayrılıkları ve anlaşmazlıklar yaşanacağı şeklinde yorum yapılır. Rüyada yengeç sert mizaçlı, inatçı, dediğim dedik ve mesafeli birine ve bu kişiyle yaşanılacak sorunlara delalet eder.

Rüyada Yengeç Yemek; Rüyada yengeç yemek  faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, toplum yaşamında feraha, vefalı evlada, güce ulaşmaya, bir kaç gün içinde duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye, mal varlığına gelecek artışa, kazancın bereketli olmasına, yüksek makama ulaşacağına, görgülü orta yaşlı kadına, zorluk çekmeden elde edilen ganimete, gönül ilişkisinin iyi gittiğine işarettir. Rüyada yengeç yemek olumsuz anlamda hilekar bir düşmana, korktuğu şeyden emin olmaya, fenalığını göstermeyen tanıdığa, sıkıntılı hayata, yoksulluğa delalettir

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.