Rüyada “ İstavrit Balığı ” Görmek

İstavrit Balığı
Rüyada istavrit balığı görmek neye delalet eder. Rüyada istavrit balığı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada istavrit balığı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada İstavrit Balığı Görmek

Rüyada istavrit balığı görmek, refah dolu zamanlara, içten davranan genç adama, zahmetsiz kazanılan paraya, büyük makama gelineceğine, alın teriyle kazanılan ganimete, huzurlu olacağına, iyi gelire, şana sahip olunacağına, servete, kısa zamanda alınacak memnun edici haber almaya, ilişkisinin yolunda olduğuna işaret eder. Bazen de sıhhatin tehlike altında olduğuna, refahının kaçacağına, huzuru kaybetmeye, düşmanlığını göstermeyen yöneticiye, fena niyetli bir yönetici tarafından zarar görmeye delalet eder.

Rüyada İstavrit Balığı Yemek

Rüyada istavrit balığı yemek, zorlukla birlikte gözlediği sevince, meşakkatle birlikte hayalini kurduğu zafere, zorlanarak hak ettiği mevkiye, kaybettikten sonra beklediği rahata, kaybettikten sonra istediği servete delalet eder.

Rüyada İstavrit Balığı Temizlemek

Rüyada istavrit balığı temizlemek, iş hayatında rüyayı gören kişinin, çok büyük emekler ortaya koyacağına, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu rüya sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına alamet eder.

Rüyada İstavrit Balığı Temizlediğini Görmek

Rüyada istavrit balığı temizlediğini görmek, rüyayı gören kişinin, çalışma hayatında ortaya konan işe çok büyük miktarda emek verdiğine, gecesini gündüzüne kattığına ve bunun karşılığında hakkı olan paranın verileceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine işaret eder.

Rüyada İstavrit Balığı Tutmak

Rüyada istavrit balığı tutmak, getirili yatırımlar gerçekleştireceğine, beklentilerin hayata geçeceğine, yüksek mertebeye çıkacağına, malın temiz olacağına, faydalı uğraşlara gireceğine, mutluluğa ermeye, temiz paraya, düşkünlükten sıyrılmaya, sıcakkanlı orta yaşlı kimseye, aydınlık geleceğe, üne ermeye yorulur. Başka bir değişle korkulanın başına gelmesine, parasal probleme, iş sebebiyle geçim zorluğuna, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, düşmanlıktan emin olmaya işarettir.

Rüyada İstavrit Balığı Yakalamak

Rüyada istavrit balığı yakalamak, cömert bir tanıdığa, iyi sağlığını muhafaza etmeye, güzel işler yapacağına, yüksek kısmete, önemli kuvvete, maddi yükü olan insandan kurtulmaya, şöhrete ulaşmaya, zengin bir adama, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye, faydalı uğraşlar yapacağına yorulur. Olumsuz olarak ta hilekar insana, iyi hali kaybetmeye, cahil bir yabancıya, korkulanın olmasına yorulur.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.