Rüyada “ İstavrit ” Görmek

İstavrit
Rüyada istavrit görmek neye delalet eder. Rüyada istavrit görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada istavrit görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada İstavrit Görmek

Rüyada istavrit görmek, maddi yükü olan tanıdığı birinden uzak durmaya, bir kaç gün içinde alınacak müjdeli gelişmelere, şana kavuşmaya, iyi kısmete, ilişkisinin iyi olacağına, maddiyata gelecek berekete, maddi külfeti bulunan yabancıdan kendini kurtarmaya, refah dolu günlere, büyük mertebeye yükseleceğine, iyi yarınlara, kısa sürede duyulacak sevindirici haber almaya işarettir. Hoş olmayan bir yorum da olsa, düşmanlıktan emin olmaya, fena huylu tanıdık tarafından zarar görmeye, içinden çıkılması zor bir durumla yüz yüze gelineceğine, zorluğa düşmeye, kaprisli bir yabancıya işarettir.

Rüyada İstavrit Balığı Görmek

Rüyada istavrit balığı görmek, refah dolu zamanlara, içten davranan genç adama, zahmetsiz kazanılan paraya, büyük makama gelineceğine, alın teriyle kazanılan ganimete, huzurlu olacağına, iyi gelire, şana sahip olunacağına, servete, kısa zamanda alınacak memnun edici haber almaya, ilişkisinin yolunda olduğuna işaret eder. Bazen  de sıhhatin tehlike altında olduğuna, refahının kaçacağına, huzuru kaybetmeye, düşmanlığını göstermeyen yöneticiye, fena niyetli bir yönetici tarafından zarar görmeye delalet eder.

Rüyada İstavrit Balığı Yemek

Rüyada istavrit balığı yemek, mutluluğa kavuşmaya, mala gelecek fazlalığa, karmaşadan uzak yaşayacağına, eli açık akrabaya, düşkünlükten feraha çıkmaya, imrenilen bir kazanca, tertemiz nimete, şöhrete erişmeye, yeminin tutulacağına, emniyette kalmaya, hak edilen kuvvet sahibi olmaya yorumlanmaktadır. Başka görüşlere göre de korkuya gerçekleşmesine, sıkıntıdan sıyrıla mamaya, değer kaybetmeye, ticaret alanında kayba, düşmanlığını saklayan kişiye işaret eder.

Rüyada İstavrit Balığı Yakalamak

Rüyada istavrit balığı yakalamak, cömert bir tanıdığa, iyi sağlığını muhafaza etmeye, güzel işler yapacağına, yüksek kısmete, önemli kuvvete, maddi yükü olan insandan kurtulmaya, şöhrete ulaşmaya, zengin bir adama, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye, faydalı uğraşlar yapacağına yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da hilekar insana, iyi hali kaybetmeye, cahil bir yabancıya, korkulanın olmasına yorulur.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek, Balık görülen rüyalar en hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır.  Cafer-i Sâdık’a göre rüyada balık görmek tabirleri altı şekilde yapılmaktadır. Rüyada görülen balık, mevki sahibi bir kimseyi, bakire bir kızı, gelecek ganimeti, hizmetçiyi, askeri ve ganimeti simgelemektedir. Danyal (A.S)’a göre balık eğer sıcak bir yerde görülmüşse zorluk çekeceğinize, soğuk bir yerde görülmüşse iyi şeylerle karşılaşacağınıza işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.