Rüyada “ İstifra Etmek ” Görmek

İstifra Etmek
Rüyada istifra etmek görmek neye delalet eder. Rüyada istifra görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada istifra görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada İstifra Etmek Görmek

Rüyada istifra etmek görmek, rüya sahibinin başında dönüp duran kara bulutlardan ve uğursuzluktan yakasını kurtaracağına, önünün açılacağına, hayatının güzelleşeceğine, içinin de rahat edeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin, işlerinin, borçlarının, sorumluluklarının ve varsa hastalığının hafifleyeceği ve kişinin rahat edeceği anlamına gelir.

Rüyada İstifra Ettiğini Görmek

Rüyada istifra ettiğini görmek, rüyada istifra ettiğini gören kişi, başarıya ve mutluluğa yakın durur, yüzünü haktan taraf döner, önüne kendisine hayır getirecek yollar çıkar, kısmetsizliğinden ve şanssızlığından kurtulur demektir. Rüya sahibi, bundan sonra yapacağı güzel işler sayesinde ailesini utandırmayacak bilakis yüzlerini güldürecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kusmak Görmek

Rüyada kusmak görmek, en genel şekli ile düşünüldüğü zaman pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Kişinin yakın zaman içerisinde herhangi bir durumdan dolayı kötü zamanlar geçireceğine sıkıntıların yakında olduğuna işarettir. Ayrıca rüyasında kustuğunu gören bir kimsenin yakın zaman içerisinde ciddi bir hastalık geçireceğine ve bu yüzden acılı ve sancılı bir dönemin kendisini beklediğine işarettir.

Rüyada İstifra Eden Birini Görmek

Rüyada istifra eden birini görmek, bir kimse rüyasında istifra eden birini görse ya da birinin istifra ettiğini görse o kişinin kendisini zor durumda bırakacak bazı işler yapacağına işaret eder. Tabir yerindeyse kişi, kendi eliyle kendini ateşe atacak, kendi mutluluğuna yine kendisi mani olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada İstifra Eden Bebek Görmek

Rüyada istifra eden bebek görmek, hoşgörülü yaşlı tanıdığa, maddi külfeti bulunan birinden uzaklaşılacağı na, hayırlı işlere, iyi şansa, gönül ilişkilerinde tatmine, eli açık tanıdığa, rızkın bereketli olacağına, ettiği yeminini yerine getirmeye, şöhrete kavuşulacağına, mülke gelecek bolluğa, iyi geleceğe işaret eder. Olumsuz yorum olarak çözümü karmaşık bir sorunla yüzleşileceği ne, sağlığın kötüleşeceğine, kederden kurtulamamaya, ticaret alanında başarısızlığa, sıkıntılı yaşantıya yorulur.

Rüyada Kustuğunu Temizlemek

Rüyada kustuğunu temizlemek, yenilgiden sonra elde ettiği toplu paraya, uzun bir bekleyişin sonunda elde ettiği şöhrete, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği daha iyi kazanca, zahmetle hak ettiği haysiyete, zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği hünere delalet eder, Olumsuz anlam olarak rüyanız: başkasının kustuğunu temizlemek, umudunu kestikten sonra istediği onura, sıkıntıları aşarak kazandığı itibarlı mertebeye, manevi yükü bulunan tanıdığı birinden uzak durmaya, zorlukla kazandığı toplu paraya, zorlukların sonrasında özlediği iyi bir geleceğe delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.