Rüyada “ Jandarma ” Görmek

Jandarma
Rüyada görülen jandarma orduyu temsil ettiği gibi bulunduğunuz çevrede sizi destekleyen kişilerin çok olacağın ada işaret eder.

Rüyalarımızda jandarma güç ve güvene olan isteğimizle bağlantılı düşünülür. Rüyada görülen jandarma orduyu temsil ettiği gibi bulunduğunuz çevrede sizi destekleyen kişilerin çok olacağın ada işaret eder. Rüyada jandarma görmek asıl mana olarak kişinin dünyevi hayattaki karakterinin yaşantısının güçlü olmasının izlerini taşır.

Rüyada Jandarma Matarası Görmek ; Rüyada görülen asker matarası kişinin rızkının bereketin ve hani içi huzur muhabbetinin bol olacağına işaret eder.

Rüyada Jandarma Çevirmesi Görmek; Rüyada herhangi bir yere giderken jandarma tarafından durdurulduğun uzu görmeniz gittiğiniz yada gerçek hayatta yapacağınız bir seyahatin sizin hakkınızda hayırlı olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Yaralı Asker Görmek ; Bu görülen rüya sizden şefaat dileyecekler in olacağına işarettir. Yardımda bulunacağınız kişi yada kişilerin ilerde size yardımı olacağı nada işaret eder.

Rüyada Şehit Olmuş Asker Görmek ; Bu rüyanın tabiri aslında bir çok dilde farklı şekilde yorumlanmıştır. Gerçek manada ise rüyada şehir görmek yüksek bir mertebeye ereceğinizi işarettir. Bu mertebenin size manevi hayatta şana ve şöhrete kavuşturacağı da bilinmektedir.

Rüyada Kendinizi Şehit Olarak Görmek ; Rüyada kendinizi şehit olarak görmeniz Allah katında nur ile şereflendirilmişlerdir ve Salih kişilerden olacağınıza işaret ederek müjdelenmiştir.

Rüyada Kendinizi Gazi Olarak Görmeniz ; Rüyada gazi olarak bir kimsenin kendisini görmesi iki çeşittir eğer girdiği mücadelede savaşı ( harbi ) kazanmışsa maddi ve manevi sıkıntılarının geçeceğine işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi Harbi kaybetmiş ise sıkıntıların başlayacağına işaret etmektedir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.